چهارشنبه , ۲ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبرها

معاون هنری و سینمایی اداره کل ارشاد اعلام کرد:بازدید ۲۵ هزار نفر از فیلم های جشنواره فجر

image_print

photo_2017-12-01_20-39-27 (1)
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از بازدید بیش از ۲۵ هزار نفر از فیلم های اکران شده جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در استان خبر داد.
به گزارش باختر ، مظفر تیموری در گفت و گو با ایسنا ، با اشاره به پایان کار جشنواره فیلم فجر در استان، گفت: امسال شاهد برگزاری پنجمین
دوره جشنواره بین المللی فیلم فجر در استان بودیم.
وی افزود: این دوره جشنواره مانند دوره‌های گذشته با استقبال خوب کرمانشاهیان همراه شد و بیش از ۲۵ هزار نفر از فیلم‌های جشنواره بازدید کردند که نسبت به دوره گذشته برگزاری جشنواره بیش از پنج هزار نفر افزایش داشته است.
تیموری از اکران ۱۷ فیلم در این دوره جشنواره خبر داد و اظهار کرد: در میان فیلم‌های نمایش داده شده، فیلم‌های «به وقت شام»، «بمب، یک عاشقانه» و «مغزهای کوچک زنگ زده» با استقبال مخاطبان مواجه شد و فیلم «به وقت شام» پربازدیدترین فیلم این دوره جشنواره در استان بود.
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به رونق سینماهای استان در مدت برگزاری جشنواره گفت: برگزاری جشنواره‌های اینچنینی رونق خاصی به سینماها می‌دهد و در این دوره جشنواره با توجه به اکران فیلم‌های ارزشی و دلخواه مخاطبان، استقبال خوبی را شاهد بودیم.
وی ابراز امیدواری کرد: در دوره‌های آینده بتوان فیلم‌های جشنواره را در شهرستان‌های استان نیز اکران کرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

6 + 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>