سه شنبه , ۲۶ تیر ۱۳۹۷
آخرین خبرها

معاون استاندار کرمانشاه: اولویت فرمانداران مناطق زلزله زده باید مسایل بهداشتی باشد

image_print

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه، با تاکید بر رفع همه تهدیدهای سلامت مردم مناطق زلزله زده استان، از فرمانداران خواست تامین سلامت و رفع مشکلات بهداشتی این مناطق را در اولویت کاری خود قرار دهند.
به گزارش باختر و به نقل از ایرنا، محمدابراهیم الهی تبار در جلسه کارگروه سلامت استان در سرسرای اجتماعات تدبیر استانداری بر تعیین تکلیف نواقص و مشکلات موجود در مناطق زلزله زده تاکید کرد و افزود: هر دستگاهی باید نسبت به رفع مشکلات این مناطق اقدام کند.
وی با بیان اینکه اقدام های بسیار خوبی در مناطق زلزله زده استان انجام شده و منکر آن نیستیم، گفت: فرصت کوتاهی تا زمان گرم شدن هوا داریم که باید در این فرصت نسبت به جمع آوری نخاله های ساختمانی و زباله ها و هدایت فاضلاب به شبکه اقدام کنیم.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه در ادامه سخنان خود فرمانداران را ناظر اقدام های دستگاه ها در مناطق زلزله زده دانست و گفت: باید مسایل و مشکلات این مناطق توسط فرمانداران گزارش شود تا نسبت به رفع آن اقدام کنیم.
الهی تبار، همچنین از شهردار سرپل ذهاب خواست بدون هماهنگی شرکت آبفا اجازه نصب سرویس بهداشتی و حمام سیار را در سطح شهر ندهند.
وی تاکید کرد که شهرداری باید نظم را به شهر سرپل ذهاب برگرداند و این سرویس های بهداشتی و حمام های سیار در جایی نصب شود که امکان جمع آوری فاضلاب وجود داشته باشد.
وی همچنین از بنیاد مسکن خواست هرچه سریعتر نخاله های ساختمانی در سطح شهرها و روستاهای مناطق زلزله زده را جمع آوری کنند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

4 + 5 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>