سه شنبه , ۲۶ تیر ۱۳۹۷
آخرین خبرها

کشف بیش از ۲۵کیلوگرم مواد مخدر

image_print

جانشین فرمانده انتظامی استان اعلام کرد: ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه موفق به کشف بیش از ۲۵کیلو گرم موادمخدر شدند.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «علیرضا مرزبانی» توضیح داد: درپی وقوع یک فقره تیراندازی در خیابان مسکن ماموران کلانتری ۱۹ طاقبستان جهت بررسی موضوع به محل عزیمت کردند.
این مقام انتظامی گفت : با حضور ماموران در محل و کسب خبر و تحقیقات محلی متهم شناسایی و دستگیری وی در دستور کار قرار گرفت.
سرهنگ مرزبانی با بیان اینکه متهم پیش از حضور ماموران از محل متواری شده بود، افزود: در بازرسی از منزل متهم مقدار ۲۳ کیلو ۵۸ گرم مواد مخدر از نوع تریاک و ۲ کیلو و ۸۷۳ گرم مواد افزودنی به موادمخدر کشف شد.
وی تاکید کرد: تلاش جهت دستگیر متهم همچنان در دستور کار ماموران کلانتری ۱۹ طاقبستان ادامه دارد. جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در پایان با اشاره به تداوم طرح های پاکسازی نقاط آلوده، مقابله با خرده فروشان مواد مخدر و ارتقاء امنیت اجتماعی، اعلام کرد: از آنجا که این طرح ها گامی بسوی سلامت اجتماعی است لذا برخورد با سوداگران مرگ در راستای رسالت ناجا، به صورت جدی توسط انتظامی استان دنبال می شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

3 + 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>