سه شنبه , ۱ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبرها

نمایشگاه سراسری «گردشگری و هتل‌داری » در کرمانشاه برپا شد

image_print

n82797701-72114618 (1)

مدیر روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه از آغاز به کار اولین نمایشگاه سراسری ، گردشگری، هتل داری و صنایع وابسته در کرمانشاه خبر داد.
به گزارش باختر حامد وفاپور در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: اولین نمایشگاه هتل‌داری، گردشگری و صنایع وابسته، از روز ۲۰ اسفند در محل دائمی نمایشگاه‌های استان واقع در انتهای پارک شاهد آغاز به کار کرده و تا ۲۵ اسفند ماه نیز پذیرای بازدیدکنندگان است.
وی ساعت بازدید از این نمایشگاه را نیز هر روز از ساعت ۱۵ تا ۲۱ اعلام کرد.
مدیر روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی استان کرمانشاه تعداد غرفه‌های این نمایشگاه را ۱۰۰ غرفه اعلام کرد که شامل هتل‌ها، رستوران‌ها، صنایع دستیسوغات و سایر صنایع وابسته به گردشگری و هتل‌داریمی‌باشد و در فضای سه هزار مترمربع برپا شده است.
وفاپور تاکید کرد: در این نمایشگاه از تمام استان‌های کشور شرکت کننده داریم.
وی صنعت توریسم یا گردشگری را یکی از در حال رشدترین صنعت‌های دنیا دانست که روی اقتصاد کشورها تاثیر بسیاری دارد و ادامه داد: این نمایشگاه نوپا باهدف گسترش صنعت هتل داری توریسم ومعرفی جاذبه‌های گردشگری ایران برپا شده است.
نمایشگاه سوغات و صنایع دستی نیز در کنار این نمایشگاه برپا شده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

5 + 4 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>