جمعه , ۳ فروردین ۱۳۹۷
آخرین خبرها

دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف در ثلاث باباجانی توقیف شد

image_print

 

فرمانده انتظامی شهرستان ثلاث باباجانی از توقیف ۶۳ دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «محمد محمدی» اظهار کرد: ۴۴ دستگاه از این تعداد را موتورسیکلت و ۱۹ دستگاه نیز خودرو تشکیل می دهد.
وی ادامه داد: توقیف موتورسیکلت به خاطر تخلفاتی نظیر نداشتن گواهینامه، کلاه ایمنی، نداشتن مدارک و پلاک صورت گرفته است. سرهنگ محمدی یادآور شد: خودروهای متخلف نیز صاحبان آنها جرائم مختلفی را مرتکب شده بودند که به پارکینگ منتقل شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان ثلاث باباجانی یادآور شد: در طرح ارتقای امنیت عمومی ۱۲ نفر سارق و ۳ نفر معتاد متجاهر شناسایی و دستگیر و مقداری مواد مخدر نیز کشف و ضبط گردید. وی گفت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با توجه به ایام پایانی سال و با هدف حفظ امنیت و آرامش و شهرستان ثلاث باباجانی به اجرا درآمد.
سرهنگ محمدی همچنین با قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف و موارد مشکوک، مراتب را به مرکز
فوریت های پلیس ۱۱۰ گزارش کنند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

8 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>