جمعه , ۳ فروردین ۱۳۹۷
آخرین خبرها

سررسید ما سرپناه آنها

image_print

هزینه اقلام تبلیغاتی شرکت مخابرات ایران در نوروز سال ۱۳۹۷ برای کمک به زلزله زدگان غرب کشور اختصاص یافت .
مدیرعامل شرکت مخابرا ت ایران اعلام کرد: هزینه اقلام تبلیغاتی شرکت مخابرات ایران در سطح کشور درنوروز سال ۱۳۹۷ به زلزله زدگان غرب کشور اختصاص یافت .
به گزارش باختر، سید مجید صدری در پیامی اعلام کرد : «پلی بزن از مهر، به سرپل زخمی» ۲۱ آبان ۱۳۹۶ زلزله‌ای مهیب کرمانشاه را لرزاند و امروز چهار ماه از آن زمان می‌گذرد. سنگینی این غم را فقط آن‌ها که بعد از رفتن عزیزانشان، داغ فراموش‌نشدنی بی‌کسی و بی‌سرپناهی را به دوش می‌کشند می‌دانند و بس و هیچ مرهمی، تسکین آلام و دردهای آنان نیست.
وی ادامه داد: انتظار زیادی نیست اگر آن‌ها که در گوشه گرم کاشانه خود نشسته‌اند، در آستانه سال نو، عیدانه خود را نه در محدوده دوستان و همکاران که به هم‌وطنان و بازماندگان عزیز مصیبت‌دیده تقدیم کنند.
در ادامه کمکهای مجموعه مخابرات مناطق کل کشور به آسیب دیدگان زلزله مناطق غربی ، با تاکید وزیر محترم ارتباطات؛ شرکت مخابرات ایران امسال، هم‌صدا با دیگر سازمان‌ها و ارگان‌هایی که به این پویش مهرورزی پیوستند، با همدلی قدم به سال جدید خورشیدی می گذارد.
امیدوارم مهرورزی کوچک ما ذره‌ذره، دست یاریگر و پرقوتی بسازد و مرهمی باشد که زندگی را از زیر آوار مرگ بیرون می‌کشد.
آن یار اگر به ما نظر بگشاید
درهای امید تا سحر بگشای

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

5 + 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>