جمعه , ۳ فروردین ۱۳۹۷
آخرین خبرها

آغاز طرح «نوروزی» پلیس راه از ۲۴ اسفند؛ ۱۰۰ تیم محسوس و نامحسوس جاده‌های کرمانشاه را پوشش می‌دهند

image_print

IMG-20170322-WA0013

رییس پلیس راه استان کرمانشاه از آغاز طرح نوروزی پلیس راه از ۲۴ اسفند خبر داد.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا، سرهنگ مراد حیدری در نشست خبری روز (۲۲ اسفند) با اشاره به شروع طرح نوروزی پلیس راه از ۲۴ اسفند گفت: این طرح تا ۱۵ فروردین در سطح راه های استان ادامه دارد.
وی افزود: در این طرح ۸۰ تیم محسوس و ۲۰ تیم نامحسوس محورهای استان را تحت کنترل خواهند داشت.
مرادی اظهار کرد: در این طرح همچنین از ظرفیت راهوران محله و همیاران پلیس استفاده شده و بیش از ۵۰۰ نفر نیز که در خصوص ثبت تخلفات و گزارش آن آموزش
دیده اند، بکارگیری می‌شوند.
وی با اشاره به برخورد قاطع پلیس با تخلفات حادثه ساز در ایام نوروز گفت: در روزهای نوروز حجم ترافیک بالا بوده و عمدتا سرنشینان خودروها پرجمعیت و بصورت خانوادگی هستند، بنابراین کوچکترین تخلف هم می‌تواند حادثه ساز بوده و منجر به فاجعه شود.
حیدری تاکید کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف حادثه ساز خودرو از یک تا ۷۲ ساعت توقیف می‌شود.
رییس پلیس راه استان کرمانشاه تصریح کرد: همچنین خودروهایی که در مرحله اول ۳۰ امتیاز منفی کسب کرده باشند به مدت سه ماه، در مرحله دوم با کسب ۲۵ امتیاز منفی به مدت شش ماه و در مرحله سوم با کسب ۲۰ نمره منفی به مدت یک سال از رانندگی محروم می‌شوند و در مرحله آخر گواهینامه راننده متخلف هم باطل می‌شود.
حیدری از رانندگی خواست در روزهای نوروز با دقت بیشتر رانندگی کرده و بیش از هر زمان رعایت مقررات را داشته باشند. رییس پلیس راه استان کرمانشاه افزود: همچنین از رانندگان می‌خواهیم در طول سفر در فواصل مناسب حتما استراحت داشته و بی وقفه رانندگی نکنند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

6 + 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>