دوشنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
آخرین خبرها

عوامل شهادت مامور انتظامی قصرشیرین دستگیر شدند

image_print

معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری عوامل شهادت مامور انتظامی شهرستان قصرشیرین خبر داد.
به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «محمدرضا آمویی» اظهار کرد: ستوانیکم «ایوب اسلامی نیا» مسئول دایره مبارزه با قاچاق کالای شهرستان قصرشیرین بود که عصر روز پنجشنبه (۱۶ فروردین) در درگیری با قاچاقچیان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
وی ادامه داد: ماموران مبارزه با قاچاق کالای شهرستان قصرشیرین پس از اطلاع از وجود خودرویی که حامل سوخت قاچاق بود به محور دارخور اعزام می شوند.
سرهنگ آمویی خاطرنشان کرد: پس از توقیف خودرو حامل سوخت قاچاق، افراد قاچاقچی با ماموران درگیر و در جریان آن، ستوانیکم اسلامی نیا به شهادت می رسد.
معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه فرد ضارب پس از فرار در منزل اقدام به خودکشی می کند، یادآور شد: یکی از قاچاقچیان دستگیر و تلاش برای دستگیری دیگر قاچاقچیان ادامه داشت تا سرانجام به دام پلیس افتادند.
وی تصریح کرد: ۲ نفر از همدستان ضارب پس از انجام کارهای اطلاعاتی در یک عملیات ضربتی دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
سرهنگ آمویی در پایان با تسلیت شهادت این مامور جان برکف انتظامی، تاکید کرد:پلیس با تمام توان مبارزه با قاچاقچیان را ادامه می دهد و شهادت این همکار وظیفه شناس عزم ماموران را برای برخورد قاطع تر با چنین افرادی را چند برابر می کند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

1 + 5 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>