شنبه , ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
آخرین خبرها

فرسودگی ۴۰ درصد اماکن ورزشی استان کرمانشاه

image_print

مسوول نظارت فنی بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش وجوانان استان کرمانشاه گفت: ۴۰ درصد از اماکن ورزشی استان فرسوده است و نیاز به تعمیر دارند.
به گزارش باختر فرهمند سال افزون در گفت و گو
با ایسنا ، از اختصاص دو میلیارد تومان اعتبار برای تعمیر اماکن ورزشی فرسوده استان در سال ۹۷ خبرداد و اظهار کرد : از این میزان اعتبار، یک میلیارد تومان برای اماکن ورزشی شهرستان کرمانشاه و مابقی برای سایر شهرستان های استان هزینه می شود.
وی ادامه داد : درحال حاضر کار تعمیر و مرمت اماکن ورزشی اکثر شهرستان های استان آغاز شده و در شهرستان کرمانشاه نیز تعمیر هشت مجموعه بزرگ ورزشی به ویژه استادیوم آزادی را در دستورکار قرار داده‌ایم.
مسوول نظارت فنی بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش وجوانان استان کرمانشاه این میزان اعتبار را برای تعمیر و نگهداری از اماکن ورزشی استان ناکافی عنوان کرد و افزود : با توجه به اینکه طی سنوات گذشته در بحث تعمیر و نگهداری اماکن ورزشی استان اعتبار چندانی اختصاص نیافته ، اکنون حداقل به ۱۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم تا بتوانیم تعمیرات اساسی را در همه اماکن ورزشی نیازمند به تعمیر استان انجام دهیم.
به گفته این مسوول حدود ۴۰ درصد از اماکن ورزشی
استان فرسوده و نیازمند به تعمیر هستند.
وی همچنین از افزایش سرانه ورزشی استان خبر داد و افزود : سرانه ورزشی استان در بخش فضاهای
تحت پوشش اداره کل ورزش و جوانان ۸۴ سانتیمتر و بالاتر از میانگین کشوری است .
سال افزون عنوان کرد : درصورت تخصیص اعتبار و اتمام چند پروژه ورزشی در دست اقدام، می توانیم این سرانه را به یک متر و ۳۰ سانتیمتر ارتقاء دهیم.
وی یادآورشد : هم اکنون میزان سرانه فضاهای ورزشی استان با احتساب فضاهای بخش خصوصی یک متر و ۱۰ سانتیمتر است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

8 + 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>