دوشنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
آخرین خبرها

۸۰۰ میلیون ریال به ورزش بانوان اورامانات اختصاص یافت

image_print

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، از اختصاص
مبلغ ۸۰۰ میلیون ریال برای توسعه ورزش بانوان در منطقه اورامانات خبر داد.
به گزارش باختر و به نقل ازایرنا، ارسلان حسینی در دیدار
با مربیان ورزشی فعال خانم در منطقه اورامانات اظهار کرد:
سرانه ورزشی برخی شهرستان های منطقه اورامانات شرایط بسیار خوبی دارد و نسبت به گذشته امکانات مناسب تری برای آنها فراهم شده است.
وی با بیان اینکه دولت از طریق ایجاد زیرساخت های ورزشی تلاش می کند شرایط مساعدی را برای ایجاد شور و نشاط میان جوانان فراهم کند، افزود: متاسفانه مشاهده می شود در برخی شهرستان ها از امکانات موجود
به خصوص استخرها استفاه مطلوب نمی شود.
حسینی همچنین با اشاره به وجود برخی دغدغه های مربیان نظیر بیمه و حقوق، آن را یک مشکل سراسری در کل کشور دانست و افزود: اعتقاد دارم مربیگری را باید به چشم یک کار مقدس نگاه کرد که باید برای آن ارزش قائل باشیم.وی همچنین به نقش هیات های ورزشی در جذب حامیان مالی برای توسعه ورزش اشاره و اظهار داشت :
از هیات های ورزشی انتظار داریم به نقش خود در این زمینه آگاه و به خوبی آن را ایفا کنند.
وی در ادامه به عدم مرمت سالن های ورزشی آسیب دیده
منطقه اورامانات در زلزله اخیر اشاره و اظهار داشت: روند قانونی لازم در این زمینه صورت گرفته و پس از مبادله موافقت نامه ها، اقدام های عمرانی و فنی برای بازسازی اماکن تخریب شده آغاز خواهد شد.
حسینی در پایان، با اشاره به وجود چند ورزشکار مطرح اورامانات در سطح کشور، گفت: استعدادهای زیادی در این منطقه وجود دارد که اگر به درستی شکوفا شوند شاهد درخشش آن ها در مسابقات جهانی، آسیایی و بین المللی خواهیم بود.
در این نشست همچنین مربیان رشته های مختلف ورزشی اورامانات به مسائلی مانند کمبود فضای تمرینی در برخی رشته های ورزشی چون فوتبال و فوتسال، عدم حمایت
مالی کافی در سطح شهرستان ها از تیم های بانوان و
تعطیلی برخی سالن های ورزشی ثلاث و باباجانی و جوانرود
به دلیل زلزله را مطرح کردند.تقدیر از قهرمانان ورزش بانوان که در تیم های ملی حضور دارند، برگزاری نشست های تخصصی با بانوان و تجهیز نمودن فضاهای ورزشی از جمله مطالبات مربیان ورزشی منطقه اورامانات بود.
منطقه اورامانات شامل شهرستان های جوانرود، ثلاث و باباجانی، روانسر و پاوه می شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

1 + 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>