دوشنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
آخرین خبرها

محموله میلیاردی»کفش» و «پوشاک» قاچاق در کرمانشاه کشف شد

image_print

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف محموله بزرگ کالای قاچاق به ارزش حدود پنج میلیارد ریال خبر داد.
به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار منوچهر امان‌اللهی اظهار کرد: این محموله قاچاق شامل کفش، رو تختی و پوشاک بود که توسط ماموران کشف شد.
وی در تشریح چگونگی کشف این محموله قاچاق اظهار کرد: به دنبال کسب خبری مبنی بر اینکه در یکی از انبارهای داخلی شهر کرمانشاه کالای قاچاق دپو شده است، موضوع جهت بررسی در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
امان‌اللهی افزود: با هماهنگی مقام قضائی، گروهی از ماموران پلیس آگاهی به محل انبار موردنظر اعزام و پس از حضور مالک و بازدید از محل، تعداد زیادی کفش، پوشاک و روتختی کشف شد. فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآوری کرد: مالک انبار پس از هماهنگی با مقام قضائی دستگیر و محموله کشف شده جهت تعیین تکلیف به محل مناسبی منتقل شد.
وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی این محموله قاچاق را نزدیک به پنج میلیارد ریال تعیین کردند، گفت: در این راستا پرونده ای تشکیل و تحقیق جهت روشن شدن سایر ابعاد ماجرا ادامه دارد. امان اللهی یکی از ماموریت های اصلی پلیس در سال جاری را مبارزه با پدیده قاچاق ذکر کرد و افزود: این ماموریت در راستای تحقق شعار سال(حمایت از کالای ایرانی) با جدیت دنبال می‌شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

5 + 5 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>