پنجشنبه , ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
آخرین خبرها

فرمانده پلیس راه استان خبر داد:برخورد ۲ دستگاه اتوبوس ۳۶ کشته و زخمی بر جا گذاشت

image_print

برخورد ۲ دستگاه اتوبوس در محور حمیل – اسلام آبادغرب، ۷ کشته و ۲۹ نفر مجروح به جا گذاشت.
به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ « محمد حیدری» اظهار کرد: این حادثه بین ۲ دستگاه اتوبوس روز (۱۹ اردیبهشت) در حوالی روستای کله جوب رخ داد.
وی افزود: یکی از این اتوبوس ها از تهران عازم ایلام و دیگری نیز از اهواز به سمت کرمانشاه در حال حرکت بودند که در ۱۰ کیلومتری محور حمیل به اسلام آبادغرب به صورت رخ به رخ با هم برخورد کردند.
فرمانده پلیس راه استان خاطرنشان کرد: از ۲۹ مجروح این حادثه رانندگی، ۱۶ نفر در بیمارستان اسلام آبادغرب بستری و ۱۳ نفر نیز به صورت سرپایی مداوا شدند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به مصدومیت ۳۰ نفر در تصادف مرگبار دو اتوبوس در محور اسلام آبادغرب-حمیل گفت: در میان مجروحان دو تبعه چینی و یک مادر باردار چهارقلو وجود دارند.دکتر بهمن روشنی تصریح کرد: درحال حاضر ۲۶ نفر از مصدومین حادثه در بیمارستان اسلام آبادغرب بستری هستند و چهار نفر به بیمارستان طالقانی کرمانشاه منتقل شدند. البته قرار است چند مصدوم دیگر نیز به بیمارستان طالقانی اعزام شوند. روشنی با بیان اینکه دو نفر از سرنشینان یکی از اتوبوس ها تبعه چینی بودند گفت: متاسفانه یک نفر از این افراد که زن بوده در این حادثه جان باخته و همسر او دچار ترومای قفسه سینه شده است. وی گفت: همچنین یکی دیگر از مجروحین این حادثه زنی است که چهار قلو باردار است که حال عمومی او مساعد است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

5 + 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>