پنجشنبه , ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
آخرین خبرها

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه خبر داد:قداره کشان محله سجادیه کرمانشاه مقهور اقتدار پلیس

image_print

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری یک گروه اراذل و اوباش ۶ نفره در محله سجادیه این شهر که اقدام به ایجاد ناامنی و اغتشاش کرده بودند، خبر داد.
به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ « حسین براری» اظهار کرد: به دنبال تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تیراندازی در محله سجادیه سریعا اکیپ گشت انتظامی در محل درگیری حاضر شد. وی ادامه داد: ماموران با حضور در محل و انجام تحقیقات متوجه شدند فردی معروف به « داری کله » به همراه پنج نفر دیگر به منظور ایجاد رعب و وحشت و قدرت نمایی اقدام به تیراندازی و شمشیر کشی کرده اند.
سرهنگ براری ادامه داد: قدرت نمایی این گروه از اراذل و اوباش که ساعت ۲۰ شب آغاز شده بود دقایقی پس از حضور ماموران انتظامی کرمانشاه خاتمه یافت. فرمانده انتظامی کرمانشاه تاکید کرد: با اقتدار و حضور به موقع پلیس هر ۶ نفر مخل نظم و امنیت عمومی دستگیر و به قدرت نمایی آن ها پایان داده شد.
وی تصریح کرد: علاوه بر دستگیری این گروه از اراذل و اوباش، یک قبضه سلاح کلاشینکوف و مقادیری فشنگ به همراه چند قبضه شمشیر و تیزبر نیز کشف شد. سرهنگ براری گفت: این افراد با هدف ایجاد رعب و وحشت اقدام به تیراندازی کردند که در نهایت مقهور اقتدار پلیس و در سریعترین زمان ممکن دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی کرمانشاه در پایان با تاکید بر اینکه تحت هیچ شرایطی به اراذل و اوباش اجازه
قدرت نمایی داده نمی شود،گفت: پلیس با اقتدار از امنیت مردم دفاع و به شدت با مخلان نظم و امنیت عمومی برخورد می کند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

8 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>