جمعه , ۴ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبرها

فرمانده انتظامی اسلام‌آباد غرب خبر داد: ۵۳۱ شیشه مشروبات الکلی در اسلام‌آباد غرب کشف شد

image_print

فرمانده انتظامی اسلام‌آباد غرب از کشف یک محموله حاوی ۵۳۱ شیشه مشروبات الکلی در این شهرستان خبر داد و گفت: این محموله به‌صورت پیچیده‌ای در یک دستگاه خودروی نیسان حامل مرغ زنده جاسازی شده بود.
به گزارش باختر، بهروز سرتیپ نیا در گفت‌و‌گو با فارس در اسلام‌آباد غرب از کشف یک محموله حاوی مشروبات الکلی در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: تعداد ۵۳۱ شیشه مشروبات الکلی در این محموله قاچاق کشف شد.
فرمانده انتظامی اسلام‌آباد غرب با بیان اینکه با تلاش شبانه‌روزی کارکنان نیروی انتظامی با هر نوع ارتکاب جرم در این منطقه برخورد می‌شود، گفت: حفظ آسایش مردم و نظم جامعه با اقتدار پلیس انجام می‌گیرد.
وی خاطرنشان کرد: محموله مشروبات الکلی به‌صورت پیچیده‌ای در یک دستگاه خودروی نیسان حامل مرغ زنده جاسازی شده بود که در مسیر اسلام‌آباد غرب به حمیل کشف و ضبط شد.
سرتیپ‌نیا با اشاره به اینکه عاملان حمل این محموله قاچاق مشروبات الکلی توسط پلیس دستگیر شدند، تصریح کرد: این افراد با پرونده تکمیل‌شده مربوطه به مراجع قضایی برای سیر مراحل قانونی تحویل داده شدند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

3 + 7 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>