جمعه , ۳ اسفند ۱۳۹۷
آخرین خبرها

امام‌جمعه کرمانشاه:باید اسلام را با محتوای قدرتمند حفظ کنیم

image_print

82371161-71295726

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: باید تلاش کنیم تا انقلاب، اسلام و کارهای فرهنگی را با محتوای قوی و قدرتمند حفظ و نگهداری کنیم.

به گزارش باختر و به نقل از ایسنا، آیت الله مصطفی علما در نشست شورای فرهنگ عمومی استان کرمانشاه که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاندار و مسوولین استانی برگزارشد، با بیان امام خمینی(ره) از همان ابتدا راه راست را برای ما ترسیم و مقام معظم رهبری نیز آن را تبیین و دنبال کرده اند، اظهار کرد: امام
راحل (ره) از همان ابتدا تاکید داشتند که ما فقط به «جمهوری اسلامی» رای می دهیم که این یعنی خود اسلام قدرتمند و نیرومند است و
می تواند کارترها را به زمین بزند.
وی اظهار کرد: باید هشیار باشیم و از دشمن غفلت نکنیم، چرا که دشمن ناخودآگاه وارد
می شود.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه تصریح کرد: اینکه رهبری می گوید تمام کارهای کشور یک طرف و کار فرهنگی یک طرف باید روی آن تامل و دقت کنیم.
وی با بیان اینکه جوانان ایرانی جوانان بسیار خوبی هستند، گفت: این ما هستیم که باید به این جوانان کمک کنیم و برای آنها تدبیر داشته باشیم.
آیت الله علما اضافه کرد: برای آنچه که مربوط به جوانان است باید یک تدبیر فکری و علمی انجام شود.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه همچنین عنوان کرد:
ارشاد کردن تدبیر، مدیریت و پشتوانه علمی و فرهنگی می خواهد لذا اگر می خواهیم انقلاب ما تا زمان ظهور امام زمان(عج) باشد باید مدیریت کنیم و ارشاد کاری کند که نظام مقدس روز به روز تقویت شود.
وی در پایان یادآورشد: باید حواسمان را جمع کنیم تا انقلاب، اسلام و کارهای فرهنگی را با محتوای قوی و قدرتمند حفظ و نگهداری کنیم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

1 + 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>