جمعه , ۴ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبرها

اختلافات خانوادگی ۲ کشته و ۴ زخمی به جا گذاشت

image_print

download

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت: شب (۲۴ اردیبهشت) و به دنبال اختلافات خانوادگی در بلوار طاق بستان کرمانشاه، ۲ نفر کشته و ۴ نفر زخمی شدند.
به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «محمدرضا آمویی» در تشریح این واقعه اظهار کرد: حدود ساعت ۲۲ شب دوشنبه (۲۴ اردیبهشت) یک فقره تیراندازی به پلیس گزارش شد که پس از حضور ماموران مشخص گردید داماد خانواده به همراه برادرش به درب منزل پدرهمسر خود مراجعه و به وسیله اسلحه کلاشینکوفی که به همراه داشته اقدام به تیراندازی
می کند.
وی ادامه داد: پس از بالا گرفتن درگیری، همسایه پدرهمسر قاتل به قصد میانجیگری وارد عمل می شود که متاسفانه با اصابت گلوله در همان محل تیراندازی جان خود را از دست می دهد.
سرهنگ آمویی خاطرنشان کرد: در این تیراندازی همچنین ۵ نفر از اعضای خانواده همسر فرد مهاجم زخمی می شوند که یکی از آن ها که خانمی ۵۷ ساله بوده و از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود در بیمارستان فوت می کند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یادآوری کرد: پس از تیراندازی و قبل از حضور ماموران، افراد ضارب موفق به فرار می شوند که تلاش و جستجو برای دستگیری آن ها ادامه دارد.
وی ادامه داد: از محل تیراندازی ۸ عدد پوکه گلوله سلاح کلاشینکوف کشف و ۲ دستگاه خودروی زانتیا و پی کی متعلق به خانواده عاملین تیراندازی نیز توقیف شد.
سرهنگ آمویی یادآوری کرد: از منزل ضاربین
یک قبضه اسلحه « ام یک» و یک قبضه اسله پران نیز کشف شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

1 + 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>