سه شنبه , ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
آخرین خبرها

سرمایه موجود «گلیم و گبه» به زودی میان مالباختگان تقسیم می شود؛ خبری خوش برای مالباختگان «گلیم و گبه»

image_print

photo_2017-02-28_20-32-29

دکتر محمدحسین صادقی دادستان عمومی و انقلاب اسلامی کرمانشاه در مصاحبه رسانه ای خود در پاسخ سوال یکی از خبرنگاران درباره پرونده معروف به گلیم و گبه گفت: این پرونده در دیوانعالی مورد تایید قرار گرفته و محکومیت متهم قطعی است که ۲۰ سال حبس تعزیری و محکومیت دیگر وی ۱۰ سال حبس تعزیری و پرداخت جزای نقدی و رد مال مالباختگان در این پرونده می باشد و بزودی فاز اجرایی آن را آغاز خواهیم کرد.
به گزارش باختر، دادستان افزود: از مقدار سرمایه و وجوه گردآوری شده متهم به نسبت سرمایه گذاری به مالباختگان تقسیم خواهد شد.
دادستان کرمانشاه در این گفتگوی مطبوعاتی آمادگی دادستانی را برای اجرای عکم اعاده اموال مالباختگان اعلام نمود و اظهار کرد: به مقدار وجوه گردآوری شده و به نسبت سپرده گذاری و مطالبات این وجوه بین مالباختگان تقسیم خواهد شد. ایشان از مالباختگان خواست با صبوری منتظر اقدامات بعدی دستگاه قضایی کرمانشاه باشند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

8 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>