چهارشنبه , ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
آخرین خبرها

مدیرحج و زیارت کرمانشاه:اعزام حجاج کرمانشاهی از ۹ مرداد آغاز می‌شود

image_print

مدیر+حج+و+زیارت+استان+کرمانشاه

مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه گفت: زائرین کرمانشاهی طی روزهای ۹، ۱۰ و ۱۱ مرداد از طریق فرودگاه شهید اشرفی کرمانشاه به سرزمین وحی اعزام خواهند شد.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا، حامد دارابی در همایش متمرکز زائرین حج تمتع استان کرمانشاه، با اشاره به آغاز اعزام حجاج ایرانی به حج تمتع از ۲۷ تیر، اظهار کرد: زائرین کرمانشاهی نیز طی روزهای ۹، ۱۰ و ۱۱ مرداد از طریق فرودگاه شهید اشرفی اعزام خواهند شد.
وی تاکید کرد: البته عوامل ستادی حج از ۲۴ تیر اعزام خواهند شد تا مقدمات حضور زائرین ایرانی را در حج فراهم کنند.
مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه با بیان اینکه امسال اعزام زائرین کرمانشاهی از طریق ایرلاین سعودی انجام می گیرد، افزود: ظرف چند روز آینده زمان دقیق پروازها را اعلام خواهیم کرد.
وی اضافه کرد: حجاج کرمانشاه ۴۸ ساعت قبل از پرواز باید ساک های خود را تحویل بازرسی فرودگاه دهند و ۴ ساعت قبل از پرواز نیز باید در فرودگاه حضور داشته باشند.
دارابی از حجاج استان خواست در طول سفر به
توصیه های مدیران کاروان ها توجه و عمل کنند، چرا که به دلیل فعال نبودن سفارت ایران در عربستان درصورت ایجاد مشکل، برطرف کردن آن دشوار می شود.
وی گفت: در بحث اسکان و تغذیه حجاج
برنامه ریزی های لازم انجام شده است.
مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به نامگذاری امسال تحت عنوان سال «حمایت از کالای ایرانی»، اظهار کرد: به زائرین توصیه می شود برای حفظ شان کشور و حمایت از شعار سال، پیش از اعزام به این سفر معنوی سوغات ها را از داخل کشور
خریداری کنند.
دارابی یادآور شد: سال گذشته برخی حجاج استان هزینه ولیمه خود را صرف تحصیل و کمک به کودکان سرطانی کردند که امیدواریم این سنت حسنه امسال وسعت بیشتری پیدا کند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

7 + 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>