چهارشنبه , ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
آخرین خبرها

انفجار کپسول ال‌پی‌جی ۴ سرنشین «پراید» را به آتش کشید

image_print

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در شهرستان اسلام آبادغرب و انفجار کپسول گاز ال پی جی آن خبر داد و گفت: در این حادثه متاسفانه هر چهار سرنشین پراید جان خود را از دست دادند.
به گزارش باختر، سرهنگ محمد حیدری اظهار کرد: این حادثه رانندگی در محور دالاهو – اسلام آبادغرب رخ داد.
وی افزود: متاسفانه در این حادثه خودروی پراید در کیلومتر پنج شهرستان اسلام آبادغرب به علت نامعلومی واژگون و متعاقب آن کپسول گاز ال پی جی خودرو نیز دچار انفجار شد.حیدری تصریح کرد: انفجار کپسول گاز ال پی جی مرگ تلخی برای هر چهار سرنشین پراید رقم زد.
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه با بیان اینکه تلاش برای تشخیص هویت قربانیان این حادثه رانندگی ادامه دارد، یادآوری کرد: از چهار سرنشین خودرو، سه نفر آن ها آقا و یک نفر خانم بودند.
وی افزود: بارها به رانندگان در خصوص عدم نصب تجهیزات ناایمن مانند کپسول گاز ال پی جی هشدار داده شده است که متاسفانه برخی ها به این هشدارهای پلیس توجهی ندارند.
حیدری در پایان گفت: واژگونی خودروی پراید در حدی نبود که چهار سرنشین آن به کام مرگ فرو روند، اما انفجار کپسول گاز ال پی جی این حادثه تلخ را رقم زد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

2 + 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>