پنجشنبه , ۲۸ تیر ۱۳۹۷
آخرین خبرها

قطعی برق به چراغ‌های راهنمایی هم رسید

image_print

سرهنگ فضل الله شیری، رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه اظهار داشت: علت خاموشی چراغ های برق به دلیل قطعی برق در شهر و محلات شهر کرمانشاه است.
وی با تأکید بر اینکه خاموشی چراغ‌های تقاطع‌ها فقط به دلیل قطعی برق است، تصریح کرد: مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی برای مدیریت ترافیک و تسهیل در تردد شهروندان و جلوگیری از هرگونه بی نظمی در میادین و تقاطع‌های مهم حضور فعال دارند.
سرهنگ شیری افزود: قطعی برق چراغ های راهنمایی باعث اختلال ترافیکی و راهبندان و
بی نظمی و نابسامانی در عبور و مرور خواهد شد.
وی با اشاره به اهمیت چراغ ها در تامین جانی شهروندان بیان کرد: خاموش بودن چراغ ها به دلیل قطعی برق یا نقص، باعث تصادف در تقاطع ها و میادین مذکور می شود و زمینه خسارات جانی و مالی برای شهروندان را ایجاد می کند.
این مقام مسئول تصریح کرد: نظر به اهمیت چراغها در تنطیم عبور و مرور و ایمنی شهروندان می طلبد مدیریت شهری و دستگاهای مسئول در این زمینه برای جلوگیری از خاموشی چراغ های راهنمایی چاره اندیشی و نسبت به راه اندازی موتور برق اضطراری اقدام کنند.
سرهنگ شیری تصریح کرد: تا زمانی که چراغ های رانندگی سالم و فرمان می دهند رنگ چراغ ها اولویت عبور خودروها را تعیین می‌کنند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه در پایان گفت: هنگام خاموشی چراغ ها لازم است برابر مقررات عبور و مرور به اصل مهم رعایت حق تقدم در چهارراه ها و میادین و فرامین پلیس راهنما در تقاطع یا میدان توجه کرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

9 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>