چهارشنبه , ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
آخرین خبرها

در بهار امسال صورت گرفت اسکان ۶۶ هزار گردشگر در هتل‌ها و مراکز اقامتی کرمانشاه

image_print

نایب رئیس اتحادیه هتلداران استان کرمانشاه گفت: در سه ماهه امسال ۶۶ هزار گردشگر و مسافر در واحدهای اقامتی استان اسکان یافتند.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا ، سیروس گل عنبر، اظهار کرد: این افراد در هتل ها، میهمانسراها، میهمانپذیرها و هتل آپارتمان های استان اقامت کرده اند.
وی با اشاره به شروع مسافرت های تابستانی د رکشور، اظهارکرد: هتل ها و واحدهای اقامتی کرمانشاه در این فصل نیز همانند سایر ایام تعطیل سال آماده پذیرایی از گردشگران و مسافرین هستند.
وی با بیان اینکه درحال حاضر حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد از ظرفیت هتل ها و واحدهای اقامتی استان پُر شده، ادامه داد: البته معمولا در فصل تابستان رشد چندانی در بحث اقامت مسافرین نداریم، چراکه بیشتر میهمانان در پارک ها و کمپ های تابستانی مستقر می شوند.
گل عنبر همچنین با اشاره به دو پروژه درحال احداث در بخش واحدهای اقامتی استان، افزود: فاز توسعه هتل رسالت کرمانشاه درحال حاضر ۸۰ درصد و پروژه مجموعه پارک آبی کرمانشاه نیز ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی به ظرفیت ۳۲۰۰ تخت اقامتی در کرمانشاه اشاره کرد و گفت: با اتمام ساخت این دو پروژه، حدود ۲۰۰ تخت به ظرفیت تخت های اقامتی استان افزوده می شود.
نایب رئیس اتحادیه هتلداران استان با بیان اینکه رشد روزافزون مراکز اقامتی غیرمجاز درکرمانشاه برای واحدهای دارای مجوز استان مشکل ساز شده، تاکید کرد: از آنجایی که ارائه خدمات در این واحدها مطلوب نبوده و نیز به دلیل غیرمجاز بودن آنها امنیت لازم را ندارند، به مسافرین و گردشگران توصیه می شود از اسکان در این مراکز پرهیز کنند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

3 + 4 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>