چهارشنبه , ۲۳ آبان ۱۳۹۷
آخرین خبرها

بهار امسال روزانه ۶۰ زوج راهی «خانه بخت» شدند

image_print

اشتباه-در-ازدواج

مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه از افزایش ۱۳ درصدی ازدواج در استان در سه ماهه ابتدای امسال خبر داد.
به گزارش باختر، علیرضا قبادی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: بهار امسال خوشبختانه شاهد افزایش ۱۳ درصدی آمار ازدواج در استان بودیم و طی این مدت ۵۴۲۹ مورد ازدواج به ثبت رسید.
وی افزود: با احتساب این تعداد ازدواج، بهار امسال روزانه ۶۰ زوج در استان راهی خانه بخت شدند. قبادی همچنین از ثبت ۱۲۹۶ مورد طلاق در استان در سه ماهه ابتدای امسال خبر داد و افزود: این تعداد نسبت به مدت مشابه سال گذشته با ثبت ۱۲۴۸ مورد طلاق تغییر محسوسی نداشته است.
مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه در ادامه از ولادت ۷۶۲۰ نوزاد در استان در بهار امسال خبر داد و افزود: این تعداد نسبت به مدت مشابه سال گذشته با ولادت ۸۲۸۲ نفر، هشت درصد کاهش داشته است.وی افزود: از مجموع موالید استان، ۳۹۴۸ نوزاد پسر و ۳۶۷۲ نوزاد دختر بوده اند.قبادی اسامی امیرعلی، آراد، امیرعباس، محمد و سامیار را پنج نام منتخب نوزادان پسر و باران، آوا، نیکا، فاطمه و بهار را پنج نام منتخب نوزادان دختر استان در بهار امسال عنوان کرد.مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه به آمار فوتی‌های استان هم اشاره کرد و افزود: طی سه ماهه ابتدای امسال ۲۶۵۸ نفر در استان فوت کردند که از این تعداد ۱۵۳۵ نفر مرد و ۱۱۰۴ نفر زن بوده‌اند و این تعداد نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته با فوت ۲۷۵۷ نفر، حدود ۳.۶ درصد کاهش داشته است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

1 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>