پنجشنبه , ۲۴ آبان ۱۳۹۷
آخرین خبرها

پاداش مدال آوران کرمانشاهی در مسـابقــات آســـیایی ۲۰۱۸ مشخص شد

image_print

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان کرمانشاه ، مبالغ پیشنهادی که قرار است به عنوان پاداش به ورزشکاران مدال آور استان در مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا پرداخت شود را اعلام کرد.
به گزارش باختر و به نقل از ایرنا، جلال عزیزی در جلسه شورای عالی ورزش استان که در سرسرای جلسات استانداری برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به برآورد هزینه ها
به ورزشکاران کرمانشاهی که در رقابت های آسیایی ۲۰۱۸ بتوانند مدال طلا کسب کنند ۳۰۰ میلیون ریال
به مدال آوران نقره ۲۰۰ میلیون ریال و به مدال آوران برنز نیز ۱۵۰ میلیون ریال پاداش اهدا می شود.
وی با بیان اینکه در مسابقات آسیایی و پارآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، ۳۲ ورزشکار، مربی و داور از استان کرمانشاه حضور خواهند داشت، افزود: ۲۹ نفر از این تعداد ورزشکار، ۲ نفر مربی و یک نفر نیز داور هستند.
عزیزی خاطرنشان کرد: از استان کرمانشاه در مسابقات آسیایی
جاکارتا ۲۲ ورزشکار در ۱۴ رشته و در مسابقات پارآسیایی (معلولان) نیز هفت ورزشکار در ۲ رشته خواهد داشت.
معاون اداره کل ورزش و جوانان کرمانشاه پیش بینی کرد، ورزشکاران اعزامی کرمانشاه به مهمترین رویداد ورزشی آسیا بتوانند بیش از ۱۰ مدال رنگارنگ کسب کنند.
وی تصریح کرد: برنامه های اداره کل ورزش و جوانان کرمانشاه برای حضور قدرتمندانه ورزشکاران استان در
بازی های آسیایی از هشت ماه پیش آغاز شده و در این راستا حدود چهار میلیارد ریال برای ورزشکارانی که شانس زیادی برای حضور در این مسابقات داشتند، هزینه شده است.
عزیزی یادآور شد: مراسم بدرقه ورزشکاران اعزامی کرمانشاه به مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا در یکی از روزهای ۲۱ یا ۲۳ مرداد (یکشنبه یا سه شنبه هفته آینده) در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد.
این مقام مسوول خاطرنشان ساخت: کرمانشاه در رشته های
بوکس و ووشو نیز شانس اعزام نماینده به مسابقات را داشت
اما با تصمیم مسئولان برگزاری مبنی بر حذف اوزان سنگین
وزن این شانس از ۲ نماینده دیگر ورزش استان گرفته شد.
وی تصریح کرد: در کشتی نیز تا روزهای آخر اردوی تیم ملی آزاد بزرگسالان یکی از کشتی گیران کرمانشاهی مدعی حضور بود اما با تصمیم شورای فنی فدراسیون، وی از حضور در مسابقات باز ماند.
هجدهمین دوره بازی های آسیایی ۲۰۱۸ از ۲۷ مرداد تا ۱۱ شهریور در اندونزی برگزار می شود که البته مسابقات فوتبال، بسکتبال، واترپلو و هندبال حدود یک هفته زودتر آغاز می شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

2 + 5 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>