سه شنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین خبرها

پلوسی: برای درک روابط ترامپ-عربستان، رد پول را دنبال کنید

image_print

رهبر اقلیت در مجلس نمایندگان آمریکا ضمن آنکه از مردم خواست برای درک و ارزیابی رفتار رئیس جمهور ترامپ با عربستان سعودی، رد پول را دنبال کنند، تاکید کرد هنگامی که مسئله به پادشاهی عربستان مربوط شود، رئیس جمهور آمریکا دچار تضاد منافع می‌شود.

به گزارش باختر، به نقل از پایگاه خبری هیل، نانسی پلوسی، رهبر اقلیت دموکرات در مجلس نمایندگان آمریکا که از ایالت کالیفرنیا است، به شبکه سی ان ان گفت: به نظر من برای درک رفتار دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا با عربستان، باید رد پول را دنبال کنیم.
وی افزود: آیا فکر می‌کنید ترامپ به خاطر سرمایه‌هایش تضاد منافع دارد؟ من نیز همین نظر را دارم. ترامپ به خاطر سرمایه‌هایش و هتل‌هایش و آن چیزی که فقط خدا از آن اطلاع دارد، در رفتارش با عربستان به منافع‌اش می‌اندیشد.پلوسی این اظهارات را در جریان نشستی درباره مرگ جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار منتقد سعودی مطرح کرد؛ روزنامه‌نگاری که به گفته مقامات ترکیه و عربستان در داخل کنسولگری ریاض در استانبول کشته شده است. نانسی پلوسی گفت: اقدامات سعودی‌ها واقعا شرم‌آور است. آنها با یک «استخوان‌بُر» ظاهر شده و می‌گویند خاشقجی درگیری را آغاز کرد! نه این طور نیست. آنها با یک استخوان‌بر ظاهر شدند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

7 + 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>