پنجشنبه , ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین خبرها

رئیس پلیس کرمانشاه : باند سارقان پراید در کرمانشاه منهدم شد

image_print

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری اعضای باند سارقان خودروهای پراید و کشف ۳۴ فقره سرقت توسط ماموران پلیس آگاهی خبر داد.
به گزارش باختر و به نقل از مهر، منوچهر امان اللهی اظهار داشت: به دنبال وقوع سرقت های متعدد خودروهای پراید در کرمانشاه در حالی که قطعات و وسایل داخل آنها ربوده شده بود، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: پس از تشکیل تیمی ویژه از کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی و انجام کارهای اطلاعاتی گسترده، سارقان که شامل ۲ مرد و یک زن بودند، شناسایی شدند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه بیان کرد: در ادامه تحقیقات مشخص شد، اعضای این باند اقدام به سرقت خودروهایی می کردند که عموما فاقد تجهیزات ایمنی لازم بودند.
وی گفت: سارقان در مرحله بعدی اقدام به سرقت قطعات و وسایل با ارزش داخل خودروها کرده و سپس آنها را در محلی دیگر رها می کردند.
امان اللهی با بیان اینکه سارقان آدرس مشخصی نداشتند، افزود: با این حال ماموران پلیس آگاهی توانستند با انجام کارهای اطلاعاتی محل اختفای سارقان در ۲ منزل جداگانه را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به دستگیری آنها در عملیات هایی جداگانه اقدام کنند.
وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از مخفیگاه متهمان دستگیر شده، مقداری مواد مخدر و همچنین تعدادی از وسایل مسروقه را نیز کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: افراد دستگیر شده در بازجویی ها لب به اعتراف گشوده و به ۳۴ فقره سرقت خودروهای پراید و همچنین یک فقره سرقت وسایل داخل خودرو که موفق به ربودن آن نشده بودند، اعتراف کردند.
وی با اشاره به اینکه در این راستا ۲ نفر از مالخران نیز دستگیر و مقدار زیادی از اموال مسروقه کشف شده است از معرفی متهمان دستگیر شده به دستگاه
قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

9 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>