چهارشنبه , ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
آخرین خبرها

۸۰ کیلوگرم مواد مخدر در کرمانشاه کشف شد

image_print

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ازانهدام ۲ باند و کشف ۸۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و هروئین با تلاش و اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس خبر داد.
به گزارش باختر وبه نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «علیرضا دلیری» در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال دریافت گزارشی به پلیس مبنی بر
اینکه ۲ باند تهیه و توزیع مواد مخدر قصد وارد کردن محموله ای را به استان کرمانشاه دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: در تحقیقات بعمل آمده و اشراف اطلاعاتی
پلیس، مشخص شد این ۲ باند مقدار زیادی مواد مخدر از استان های شرقی و جنوب شرقی بارگیری کرده اند، از این رو تیمی ازماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه
لحظه به لحظه حرکت این باندها را رصد می کردند.
سرهنگ دلیری تصریح کرد: یکی از این باندها قصد وارد کردن ۲۰ کیلوگرم هروئین با ۲ دستگاه خودروی سواری را داشت که پلیس در اقدامی ضربتی نسبت به دستگیری اعضای این باند ۳ نفره اقدام کرد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ادامه داد: همکاران ما در ماموریت دوم یک باند ۴ نفره را که اقدام به ترانزیت ۶۰ کیلوگرم تریاک کرده بودند را ردیابی
و در فرصتی مناسب نسبت به دستگیری آن ها اقدام کردند.
وی افزود: این باند با ۲ دستگاه خودروی سواری قصد انتقال مواد مخدر به کرمانشاه را داشتند که با رصدهای اطلاعاتی پلیس به دام افتادند.
سرهنگ دلیری در ادامه از کشف بالغ بر ۲ تن مواد مخدر
از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و گفت: این مقدار کشفیات در مقایسه با مدت مشابه سال قبل نزدیک ۵۸ درصد رشد نشان می دهد.
این مقام انتظامی همچنین از دستگیری حدود ۶ هزار نفر
از عوامل مرتبط با باندهای تهیه و توزیع مواد مخدر خبر داد و گفت: ۵ هزار و ۲۰۰ نفر نیز از خرده فروشان و معتادان نیز دستگیر و همگی تحویل مراجع قضائی یا کمپ های ترک اعتیاد شدند.
وی در پایان از اشرافیت پلیس مبارزه با مواد مخدر بر فعالیت قاچاقچیان خبر داد و گفت: افزایش کشفیات نشان می دهد رصد اطلاعاتی خوبی وجود دارد و افراد فعال در این حوزه از تیررس دید همکاران ما پنهان نیستند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

2 + 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>