تذكر جدي آيت اله علماء به مسوولین در دیدار با تجار و بازاريان؛ مسوولان هرچه سريعتر گراني ها را كنترل كنند


photo_2019-02-05_12-59-07

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: گرانی و نابسامانی بازار امروز به دغدغه بزرگ مردم تبدیل شده است ومن به نوبه خودم وظیفه ام را در استان انجام می دهم و مسئولان استانی نیز هرچه سریعتر اقدام کنند.
حضرت آیت ا…مصطفی علما در گردهمایی بازاریان و تجار استان کرمانشاه بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، اظهار داشت: مسئولان مربوط در این زمینه و مدیریت اجرایی استان باید به طور جدی و جهادی وارد عمل شوند بنده نیز با تذکر و مکاتبه با مسئولان استان و کشوری خواستار نظم و ثبات در بازار و برخورد با متخلفین هستم.
وی گفت: یکی از نابسامانی ها مربوط به کمبود گوشت قرمز و دام در بازار است که متاسفانه شنیده می شود عده ای در حال قاچاق دام به خارج از کشور از طریق مرزهای استان هستند و گویا طبق برنامه ی دشمنان برای ضربه به اقتصاد کشور بی رویه ترین فروش دام ماده که مولد می باشد در حال انجام است که در خواست شده است از نیروهای امنیتی و مرزبانی که این روند هرچه سریعتر متوقف شود و با متخلفان آن برخورد شدید صورت پذیرد.
وی در ادامه اظهار داشت : یکی از آرمانهای مهم انقلاب اسلامی استقلال کشور و رها شدن از وابستگی بوده است اما امروز می بینیم که در بسیاری از مایحتاج کشور مانند برنج ، علوفه ، خوراک دام و طیور دستمان دراز است و این برای نظام جمهوری اسلامی قابل پذیرش نیست و همه مسئولان باید برای استقلال کشور تلاش کنند و با بصیرت و هوشیاری مانع از توطئه های دشمنان علیه کشور شوند.
وی افزود: استکبار و استعمار جهانی همواره به دنبال این بوده است که کشور ایران با این همه ثروت و استعداد وابسته و مصرف کننده باشد و از هیچ تلاشی نیز برای این مهم کوتاهی نکردند و امروز وظیفه ماست که برای استقلال کشور هر چه در توان داریم بکار بگیریم.
وی در ادامه با اشاره به وضعیت بیکاری در استان کرمانشاه نیز اظهار داشت: من همواره گفته ام که این استان با آب فراوان و زمین های حاصلخیز نباید بیکار داشته باشد اما بنا بر دلایل مختلف از جمله عدم مدیریت صحیح در استان و نیز فرهنگ تقاضای کار اداری در این استان مانع از پیشرفت استان شده
است.