سه شنبه , ۱۹ آذر ۱۳۹۸
آخرین خبرها

کشف محموله ۲۵ تنی شمش «مسی» سرقتی در کرمانشاه

image_print

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری اعضای یک باند که ۲۵ تن شمش مسی را به ارزش ۱۸ میلیارد ریال سرقت کرده بودند، خبر داد.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا، سردار منوچهر امان اللهی
اظهار کرد: پس از ارجاع پرونده‌ای به پلیس آگاهی کرمانشاه مبنی بر اینکه افرادی با یک دستگاه کامیون تریلی پس از مراجعه به یک شرکت صنعتی در تهران و جلب اعتماد مدیر و کارکنان آن اقدام به بارگیری ۲۵ تن شمش مسی به مقصد یکی از استان های جنوبی کرده‌اند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: در بررسی های بیشتر مشخص شد این کامیون پس از بارگیری مسیر خود را به سمت کرمانشاه تغییر داده است، از این رو ماموران پلیس آگاهی در تحقیقات گسترده خود و انجام کارهای اطلاعاتی توانستند یکی از عوامل سرقت را که فردی سابقه دار بود شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی وی را دستگیر کردند.
امان اللهی تصریح کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی ها به ارتکاب سرقت ۲۵ تن شمش مسی با همدستی دو فرد دیگر اعتراف کرد و ماموران نیز با راهنمایی وی مخفیگاه همدستانش را شناسایی و در عملیاتی ضربتی نسبت به دستگیری آنها نیز اقدام کردند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: دو متهم دیگر نیز پس از مواجهه حضوری با همدست خود به جرم خویش اعتراف و عنوان کردند بار مسروقه را به دو نفر مالخر در شهر کرمانشاه به فروش رسانده اند.
وی همچنین از شناسایی و دستگیری مالخران نیز خبر داد و گفت: هر پنج فرد دستگیر شده به دستگاه قضائی معرفی شدند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

9 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>