سه شنبه , ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
آخرین خبرها

رئیس هیات اسکیت کرمانشاه: امسال در لیگ برتر سرعت حضور داریم افتتاح پیست ۱۵ خرداد ظرف ۳ ماه آینده

image_print

رئیس هیات اسکیت استان کرمانشاه گفت: امسال یک تیم از کرمانشاه در مسابقات لیگ برتر اسکیت کشور حضور خواهد داشت.
به گزارش باختر،‌سامان شیرزادی در گفت و گو با ایسنا، از حضور یک تیم از کرمانشاه در مسابقات لیگ برتر اسکیت سرعت کشور خبرداد و گفت :
در این مسابقات که طی سه مرحله و مرحله اول آن اردیبهشت برگزار می‌شود، شش ورزشکار کرمانشاهی در بخش آقایان حضور دارند.
وی در ادامه با اشاره به پیشرفت ۲۵ درصدی پیست اسکیت سرعت مجموعه ورزشی ۱۵ خرداد کرمانشاه، عنوان کرد: طبق قراردادی که با
پیمانکار داریم، این پروژه تا خرداد ماه باید به مرحله بهره برداری برسد‌.
رئیس هیات اسکیت استان با بیان اینکه پیست اسکیت سرعت کرمانشاه یکی از استانداردترین پیست‌های اسکیت ایران خواهد بود، یادآورشد :
پیش از طراحی این پیست، تمام نواقصی را که پیست‌های کشور دارند ، شناسایی و با دقت برنامه‌ریزی کردیم تا در احداث پیست کرمانشاه این نواقص را نداشته باشیم.
وی در ادامه از تلاش برای همگانی کردن رشته اسکیت
در سطح استان خبر داد و گفت: در این راستا با ارگان‌ها و ادارات مختلف کرمانشاه رایزنی‌هایی را آغاز کردیم تا به فرزندان کارکنان آنها آموزش اسکیت را داشته باشیم.
شیرزادی بابیان اینکه امروزه بسیاری از خانواده‌ها برای اوقات فراغت کودکان و فرزندان خود تجهیزات اسکیت خریداری می‌کنند، عنوان کرد : علیرغم اینکه در اغلب پارک ها شاهد اسکیت بازی کودکان هستیم، اما اکثر آنها آموزش‌های صحیح را ندیده‌اند که امیدواریم با فراگیر کردن آموزش‌ها بتوانیم علاوه بر آموزش صحیح، بحث استعدادیابی این رشته را نیز داشته باشیم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

5 + 4 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>