دوشنبه , ۱۸ آذر ۱۳۹۸
آخرین خبرها

بی‌توجهی فدارسیون وزنه‌برداری به هیات کرمانشاه یکساله شد!

image_print

قریب یک سال است هیات وزنه برداری کرمانشاه
به دلیل تعلل فدراسیون در برگزاری مجمع انتخاباتی آن با سرپرست اداره می‌شود و در این مدت علیرغم اعلام آمادگی مسئولان ورزش استان برای برگزاری مجمع انتخابات این هیات، فدارسیون اقدامی جدی برای برگزاری این مجمع انجام نداده است.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا، بهمن سال ۹۶ بود که با نزدیک شدن به پایان دوره چهارساله ریاست بابک سلیمی در هیات وزنه برداری کرمانشاه، اقدامات اولیه برای برگزاری مجمع انتخاباتی این هیات انجام و فراخوان جهت ثبت نام کاندیداها اعلام گردید.
در فراخوان اعلامی، بابک سلیمی تنها کاندیدای مجمع انتخاباتی هیات وزنه برداری کرمانشاه بود که برای ریاست مجدد بر هیات وزنه برداری استان ثبت نام کرد. هرچند که تک کاندیدا بودن یک مجمع از نظر قانونی مشکلی نداشت، اما فدارسیون اصرار بر فراخوان مجدد جهت برگزاری مجمع انتخاباتی این هیات داشت.
فراخوان دوم با ثبت نام چهار کاندیدا همراه شد،
اما این فراخوان هم به نتیجه‌ای نرسید و قریب به
یک سالی می‌شود که علیرغم اعلام آمادگی مکرر
مسئولان ورزش استان، فدارسیون در برگزاری مجمع انتخاباتی کرمانشاه تعلل می‌کند و طی این مدت تنها به انتصاب دو سرپرست برای هیات مهمی چون وزنه برداری، آن هم در استانی مانند کرمانشاه که
از قطب‌های این رشته محسوب می‌شود، اکتفا
کرده است.
رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان دراین خصوص گفت : با تلاش‌ها و پیگیری‌های انجام شده مقرر شده تا این مجمع در تاریخ هشتم اردیبهشت ماه با حضور چهار کاندیدا به نام های غلامحسین غلامی، علیرضا قهرمانی، بابک سلیمی و علیرضا گلناری ، برگزار گردد و امیدواریم این بار مشکل خاصی ایجاد نشود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

4 + 4 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>