سه شنبه , ۱۹ آذر ۱۳۹۸
آخرین خبرها

تمایلی برای ریاست فدراسیون کشتی ندارم

image_print

n83293852-72991689

عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد ایران با تاکید بر اینکه تمایلی برای حضور احتمالی در انتخابات فدراسیون کشتی به عنوان کاندیدا و انتخاب به عنوان رئیس این فدراسیون را ندارد، گفت: ترجیح می دهم در کرمانشاه بمانم و به مردم استانم خدمت کنم.
به گزارش باختر، محمدحسین محبی در گفت و گو
با ایرنا اظهار داشت : خودم را مدیون مردم
استان کرمانشاه می دانم و هیچ افتخاری برایم بالاتر از خدمت کردن به این مردم دوست داشتنی نیست.
وی همچنین با بیان این که مدتی است موعد سرپرستی حمید بنی تمیم در فدراسیون کشتی به سرآمده، افزود: جایز نیست مسئولان بیش از این در برگزاری انتخابات جهت تعیین رئیس جدید درنگ کنند.
محبی با بیان اینکه احتمال دارد بهروز نعمتی تا زمان برگزاری مجمع انتخاباتی، سرپرستی فدراسیون کشتی را برعهده بگیرد، گفت : طبق شنیده ها قرار است انتخابات برای تعیین رئیس جدید این فدراسیون پس از ماه مبارک رمضان برگزار شود.
رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه با تجلیل از تلاش ها و زحمات بنی تمیم در مدت سرپرستی فدراسیون، گفت: چهره های آشناتری مانند عباس جدیدی، امیررضا خادم و علیرضا دبیر بهتر می توانند در آینده، فدراسیون کشتی را هدایت کنند.
وی خاطرنشان کرد: تیم ملی کشتی آزاد رقابت های مهمی نظیر مسابقات قهرمانی جهان را که حدود ۹ ماه دیگر در قزاقستان برگزار می شود، پیش رو دارد، از این رو انتخاب
هرچه زودتر رئیس فدراسیون
می تواند کشتی ما را از وضع بلاتکلیفی فعلی رها کند.
محبی در پایان گفت: جهت تداوم موفقیت اخیر در مسابقات قهرمانی آسیا باید برنامه ریزی دقیقی برای آینده داشته باشیم که سرپرست فدراسیون
با توجه به عمر کوتاه مسئولیت خود قادر به انجام آن نیست بنابراین باید ترتیب برگزاری هرچه سریعتر انتخابات داده شود.
پس از استعفای رسول خادم از اواسط آبان ماه سال گذشته، حمید بنی تمیم به عنوان سرپرست در فدراسیون کشتی مشغول به کار است.
مدال نقره مسابقات جهانی ۱۹۷۸ در مکزیکوسیتی، ۲ مدال طلا در مسابقات قهرمانی آسیا سال های ۱۹۸۳ در تهران و ۱۹۸۷ در هند، یک مدال طلا در بازی های آسیایی ۱۹۸۶ در سئول و ۲ مدال برنز در مسابقات قهرمانی آسیا و بازی های آسیایی به ترتیب در سال های ۱۹۸۹ توکیو و ۱۹۸۲ دهلی نو از جمله افتخارات محمدحسین محبی به حساب می آید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

8 + 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>