سه شنبه , ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
آخرین خبرها

ناهنجاری‌های موجود در فضای کسب و کار باید اصلاح شود

image_print

13980223000114_Test_PhotoN

به گزارش باختر و به نقل از فارس، دیدار رئیس اتاق اصناف و روسای اتحادیه‌های صنفی با روسای پلیس امنیت و نظارت بر اماکن کرمانشاه با هدف همدلی اصناف و پلیس برای خدمت به مردم و مقابله با توطئه‌های اقتصادی دشمن برگزار شد.
رئیس پلیس امنیت اخلاقی استان کرمانشاه در این دیدار، اظهار داشت: بزرگان اصناف منطقی هستند و جوانان باید از پیشکسوتان بازار تجربه کسب کنند.
سرهنگ‌حسن یزدانی خواستار انتقال تجربه از بزرگان بازار به جوانان شد و تصریح کرد: این اقدام موجب پویایی بازار می‌شود.
به گفته یزدانی، باید به فکر اصلاح برخی ناهنجاری‌های موجود در فضای کسب و کار باشیم تا تعداد انگشت‌شماری افراد سودجو موجب لطمه‌زدن به اعتبار بازاریان شریف و اصناف منصف نشوند.
نمایشگاه رونق تولید در کرمانشاه برگزار می‌شود
رئیس اتاق اصناف استان کرمانشاه در ادامه روسای اتحادیه‌های صنفی و پلیس امنیت و نظارت بر اماکن کرمانشاه، گفت: بیش از ۳۵ هزار واحد صنفی در کرمانشاه وجود دارد و اصناف همواره پای دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب هستند.
رضا سلیم‌ساسانی گفت: چند صد میلیون تومان کمک اصناف و بازاریان در سیل اخیر برای هموطنان استان های لرستان و اهواز در کرمانشاه جمع آوری شد.
وی از برگزاری نمایشگاه رونق تولید در کرمانشاه خبر داد و متذکر شد: این اقدام برای نخستین‌بار انجام می‌گیرد و کرمانشاه در این زمینه در کشور پیشرو است.
وی با تقدیر از زحمات کارکنان خدوم پلیس و بازاریان، افزود: اتاق اصناف و پلیس تعامل خوبی باهم دارند و سال گذشته تعامل اتاق اصناف و نیروی انتظامی کرمانشاه در کشور رتبه نخست را کسب کرد.
اصناف برای خنثی کردن توطئه‌های اقتصادی تلاش می‌کنند
رئیس پلیس امنیت نیروی انتظامی استان کرمانشاه نیز، اظهار داشت: اصناف همواره به‌عنوان یک مجموعه مهم یار و یاور نیروی انتظامی هستند.
سرهنگ‌حیدری ادامه داد: اصناف در پیروزی انقلاب اسلامی، دوران انقلاب، دفاع مقدس و پس از آن پای دفاع از ارزش‌ها ایستاده‌اند.
وی ادامه داد: اصناف در این شرایط سخت اقتصادی با تمام توان به دنبال خدمت به مردم هستند و تلاش اصناف برای خنثی کردن توطئه‌های اقتصادی ستودنی است.
حیدری گفت: پلیس به فکر ارائه خدمات مناسب و در شأن اصناف خدوم در امورات اداری و… است و تعامل ما با اصناف استمرار خواهد داشت و بر ارتقای سلامت اداری و تسریع در خدمت رسانی تاکید داریم.
رئیس پلیس امنیت نیروی انتظامی استان کرمانشاه متذکر شد: شرایط اصناف و بازاریان را مدنظر قرار می‌دهیم و تلاش ما تعامل حداکثری، اصلاح موضوعات خلاف مقررات و مدارا است، ولی با قانون‌شکنان نیز برخورد می‌کنیم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

2 + 8 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>