جمعه , ۲۸ تیر ۱۳۹۸
آخرین خبرها

با ۱۰ هزار تومان «نیازمندان» را اطعام کنید

image_print

بستهکالا

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه از مردم خواست، با شرکت در طرح سفره های اطعام ۱۰ هزار تومانی، مددجویان نیازمند را در ماه مبارک رمضان اطعام کنند.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا، حسین خدرویسی، با اشاره به برپایی کمپین سفره های اطعام ۱۰ هزار تومانی در ماه مبارک رمضان گفت: این طرح ویژه اطعام مددجویان کمیته امداد است. وی با دعوت از مردم و خیرین برای شرکت در این کمپین گفت: در این طرح افراد می توانند تنها با پرداخت ۱۰ هزار تومان زمینه اطعام نیازمندان را در این ماه مبارک فراهم کنند.خدرویسی افزود: اولویت اول در این طرح برپایی سفره های اطعام جمعی است و در مرحله بعد کار توزیع غذای گرم در دستور کار قرار دارد و در مرحله آخر نیز تهیه سبد کالا برای مددجویان مدنظر است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه در خصوص راه های شرکت در این طرح گفت: آسانترین راه شرکت در این طرح استفاده از سامانه #۰۸۳*۱*۸۸۷۷* است که با شماره گیری این ارقام افراد می توانند با واریز حداقل ۱۰ هزار تومان در این طرح خداپسندانه شرکت کنند.
وی افزود: همچنین افراد می توانند مبالغ کمک خود را از طریق شماره کارت بانک ملی به شماره ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۹۶۲۷ و یا شماره حساب بانک ملی به شماره ۰۱۰۹۳۹۰۹۳۹۰۰۹ به حساب کمیته امداد جهت اطعام نیازمندان واریز کنند.
خدرویسی تصریح کرد: در این طرح همچنین افراد می توانند بصورت حضوری به مراکز نیکوکاری یا ادارات کمیته امداد مراجعه داشته باشند که در این مراکز در کنار کمک نقدی، کمک های غیرنقدی مانند اقلام خوراکی هم پذیرفته می شود.
وی افزود: افراد خیری هم که نذری دارند و می خواهند غذای گرم میان نیازمندان توزیع کنند می توانند به مراکز کمیته امداد مراجعه کرده و این کار را با همکاری نیروهای امداد انجام دهند.خدرویسی جمعیت مددجویان کمیته امداد استان را بیش از ۱۸۶ هزار نفر اعلام و تصریح کرد: اولویت در اطعام مددجویان با خانواده ایتام و زنان بی سرپرست است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

6 + 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>