جمعه , ۲۸ تیر ۱۳۹۸
آخرین خبرها

عزم تاکسیرانی برای برخورد با مسافربرهای شخصی جدی است

image_print

295717

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه با تأکید بر اینکه عزم این سازمان برای برخورد با مسافربرهای شخصی با همکاری پلیس راهور جدی است، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۱۷۰ دستگاه مسافربر شخصی غیرمجاز توقیف شده است.
به گزارش باختر و به نقل از روابط عمومی سازمان تاکسیرانی کرمانشاه، سجاد سلیمانی افزود: سازمان تاکسیرانی در راستای افزایش ایمنی و تردد مسافران در سفرهای درون شهری و جلوگیری از تضییع حقوق تاکسیرانان برخورد با متخلفان خصوصا مسافربرهای شخصی را در دستور کار خود قرار داده است و در این زمینه اهتمام و جدیت دارد.
وی توصیه کرد که رانندگان این دسته از خودروها که شغل اصلی آنان مسافرکشی است ، می توانند در آژانسهای تاکسی تلفنی تحت پوشش این سازمان مشغول به فعالیت شوند.
سلیمانی افزود: گشتهای مشترک سازمان تاکسیرانی و پلیس راهور بیشتر در پایانه‌های تاکسیرانی و ایستگاه‌های پر تردد مستقر هستند و نسبت به اعمال قانون متخلفان اقدام می‌کنند.
وی تصریح کرد: چنانچه شهروندان جهت انجام سفرهای درون شهری از وسایل نقلیه عمومی استفاده نمایند ضمن کاهش میزان حوادث رانندگی به طرز چشمگیری در روان سازی ترافیک شهری یاری می رسانند.
مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه از شهروندان خواست از سوار شدن و سفر با خودروهای مسافربر شخصی پرهیزکنند و امنیت خود را به خطر نیندازند، گفت: کلیه رانندگان تاکسی به هنگام دریافت پروانه تاکسیرانی از سوی مراجع ذیربط تایید صلاحیت می شوند تا امنیت شهروندان تأمین شود، اما مسافربرهای شخصی به جایی پاسخگو نبوده و چنانچه خدای نکرده توسط این خودروها اذیت و آزاری به شهروندان مسافر برسد، پیگیری و احقاق حق و مجازات راننده متخلف دشوار خواهد بود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

6 + 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>