جمعه , ۱ شهریور ۱۳۹۸
آخرین خبرها

رقابت ۱۸ هزار داوطلب کرمانشاهی در آزمون ارشد ۹۸

image_print

N82929994-72365767

مدیرتحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی از رقابت ۱۸ هزار و ۷۰۴ داوطلب آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ در استان کرمانشاه خبر داد.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا، غلامرضا سالمیان بابیان اینکه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ همزمان با سراسر کشور در دو نوبت صبح و عصر روز پنج شنبه ۲۳ خرداد و نوبت صبح روز جمعه ۲۴ خرداد در کرمانشاه برگزار خواهد شد، اظهارکرد: در آزمون امسال جمعا ۱۸ هزار و ۷۰۴ داوطلب شامل ۹۴۳۵ داوطلب مرد و ۸۹۶۹ داوطلب زن، در سه حوزه امتحانی دانشگاه رازی، دانشگاه آزد اسلامی و دانشگاه پیام نور اسلام آبادغرب برگزار می شود.
وی ادامه داد: از مجموع داوطلبین استان، آزمون ۱۰ هزار و ۵۶۵ داوطلب – ۵۷۶۰ زن و ۴۸۰۵ مرد – در حوزه های امتحانی دانشگاه رازی برگزار می‌شود.
مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی کرمانشاه تصریح کرد: دانشکده‌های نفت و پتروشیمی، فنی مهندسی، برق و کامپیوتر، ادبیات و علوم انسانی، تربیت بدنی، علوم اجتماعی و دامپزشکی و همچنین مجتمع کلاسی، دبیرستان پسرانه و دبیرستان دخترانه وابسته به دانشگاه واقع در باغ ابریشم، پردیس دانشگاه رازی و پردیس کشاورزی واقع در بزرگراه امام خمینی(ره) حوزه های امتحانی در نظر گرفته شده در دانشگاه رازی برای آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ هستند.
وی در ادامه اعلام کرد: همچنین پنج هزار و ۵۲۵ داوطلب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه و دو هزار و ۶۱۴ داوطلب هم در دانشگاه پیام نور اسلام آباد غرب آزمون خواهند داد.
سالمیان همچنین از آغاز فرآیند صدور کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ از امروز (دوشنبه،۲۰ خرداد) خبر داد و گفت: داوطلبان می توانند برای مشاهد و پرینت کارت ورود به جلسه خود به سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org مراجعه کنند.
وی در ادامه یادآورشد: باجه‌ رفع نقص کارت ورود به جلسه‌ آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ نیز در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ( ۲۱ و ۲۲ خرداد) از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۲ ظهر و ۱۴ ظهر تا ۱۷ عصر و در روزهای پنجشنبه و جمعه (۲۳ و ۲۴ خرداد) از ساعت ۷ تا ۸ صبح، به نشانی کرمانشاه، باغ ابریشم، پردیس دانشگاه رازی، سازمان مرکزی، طبقه‌ی اوّل، اتاق ۲۳۶ دایر خواهد بود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

7 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>