دوشنبه , ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
آخرین خبرها

۲۸ تا ۳۱ خرداد برگزاری اولین نمایشگاه «رونق تولید» کشور در کرمانشاه

image_print

775389_240

مدیر امور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه از برپایی اولین نمایشگاه «رونق تولید» کشور در استان کرمانشاه خبر داد.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا، بنفشه امامی‌نیا با اشاره به نامگذاری امسال با نام رونق تولید، گفت: نمایشگاه رونق تولید با هدف حمایت از واحدهای تولیدی داخلی و معرفی توانمندیهای آنها برگزار خواهد شد.
به گفته امامی نیا در این نمایشگاه واحدهای تولیدی حوزه های مختلف شرکت داشته و محصولات خود را در بخش های مختلف عرضه می‌کنند.
وی با بیان اینکه همه مقدمات برای برپایی این نمایشگاه فراهم شده ادامه داد: کرمانشاه اولین استان در کشور است که نمایشگاه رونق تولید را برگزار خواهد کرد.
مدیر امور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه زمان برپایی این نمایشگاه را ۲۸ تا ۳۱ خرداد اعلام کرد و افزود: ساعت بازدید از این نمایشگاه نیز هر روز از ساعت ۱۶ تا ۲۱ است.
امامی‌نیا فضایی که برای برپایی این نمایشگاه در نظر گرفته شده را ۲۵۰۰ مترمربع عنوان کرد و یادآور شد: تاکنون نزدیک به ۷۰۰ متر از این فضا در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه هیچ هزینه‌ای بابت غرفه از واحدهای شرکت کننده اخذ نمی‌شود، تاکید کرد: تنها هزینه‌ای که متقاضیان شرکت در نمایشگاه پرداخت می‌کنند هزینه‌ای بسیار جزیی برای تبلیغات است.
مدیر امور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه خاطرنشان کرد: اگرچه این نمایشگاه با اولویت واحدهای تولیدی داخل استان برگزار خواهد شد، اما از واحدهای تولیدی دیگر استان‌ها نیز دعوت کرده ایم و به عقیده مسئولین استان حضور واحدهای دیگر استان‌ها زمینه رقابت سالم بین واحدهای تولیدی را فراهم خواهد کرد.
وی یادآور شد: این نمایشگاه با همکاری استانداری کرمانشاه، سازمان صمت، اتاق بازرگانی، اتاق اصناف، خانه صنعت و معدن، جهاد کشاورزی، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و … برگزار خواهد شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

4 + 6 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>