شنبه , ۲۳ آذر ۱۳۹۸
آخرین خبرها

اعلام جزییات اعزام زائرین کرمانشاهی به حج تمتع ۹۸

image_print

13980212000709_Test_PhotoN

مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه زمان اعزام حجاج کرمانشاهی به حج تمتع ۹۸ را روزهای ۳۰ و ۳۱ تیر و زمان بازگشت آنها را نیز دوم و سوم شهریور اعلام کرد.
به گزارش باختر، حامد دارابی در گفت و گو با ایسنا،
به تشریح جزییات اعزام زائرین استان به حج تمتع
امسال پرداخت و اظهار کرد: اعزام زائرین کرمانشاهی
طی روزهای ۳۰ و ۳۱ تیرماه از طریق فرودگاه شهید
اشرفی اصفهانی انجام خواهد گرفت.
وی تعداد زائرین اعزامی از فرودگاه کرمانشاه به حج تمتع امسال را ۱۵۰۰ نفر اعلام کرد و افزود: علاوه بر هفت کاروان زائرین کرمانشاه، دو کاروان
از زائرین استان های ایلام و همدان هم از طریق این فرودگاه طی پنج پرواز به حج ۹۸ اعزام می‌شوند.
مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه بابیان اینکه تمامی پروازهای فرودگاه کرمانشاه به حج امسال در شهر جده به زمین خواهد نشست، عنوان کرد: پس از ورود زائرین به این شهر به سمت مکه مکرمه حرکت می کنند و ۲۸ روز را در این شهر مقدس خواهند بود. پس از آن به مدینه منوره خواهند رفت و از طریق فرودگاه این شهر طی روزهای دوم و سوم شهریور به کرمانشاه بازخواهند گشت.
وی همچنین از فعال شدن سامانه «مسار»
– سامانه الکترونیکی روادید حج- در روز ۱۵ شوال
(۲۹ خرداد) توسط عربستان خبر داد و افزود: با بازشدن این سامانه اطلاعات نهایی زائرین را برای صدور روادید ثبت خواهیم کرد تا روادید آنها توسط کشور عربستان صادر شود.
دارابی در پایان بابیان اینکه تمام مقدمات اعزام زائرین به حج امسال فراهم شده، خاطرنشان کرد: در بحث اسکان، تغذیه، تدارکات، حمل و نقل و … تمام هماهنگی ها انجام گرفته، لذا زائرین هیچگونه نگرانی نداشته باشند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

7 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>