دوشنبه , ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
آخرین خبرها

خبر خوش دادستان؛آغاز پرداخت مرحله سوم طلب مالباختگان «گلیم و گبه»

image_print

2604824

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از واریز هشت میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به حساب تعدادی از مالباختگان پرونده گلیم و گبه کرمانشاهان خبرداد.
به گزارش باختر، محمدحسین صادقی با اعلام این خبر اظهارکرد: در آستانه هفته قوه قضائیه سومین مرحله پرداخت طلب مالباختگان پرونده موسوم به گلیم و گبه کرمانشاهان روز(۲۸ خرداد) به حساب شکات نزد بانک ملی واریز شد.
وی تصریح کرد: در این مرحله هشت میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان را به حساب هزار و ۹۷۳ مالباخته واریز کردیم.
دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه بابیان اینکه پرداختی های روز (سه شنبه) باعث تسویه تعدادی دیگر از شکات شد، خاطرنشان کرد: طی سه مرحله پرداختی که تاکنون داشته ایم، جمعا ۹ هزار و ۱۲۶ نفر تسویه شده اند و مابقی پرداختی ها نیز بزودی انجام خواهد گرفت.
وی میزان کل پرداختی ها طی سه مرحله گذشته را بیش از ۸۰ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: درحال حاضر بخشی از طلب تعداد دو هزار و ۵۷۶ نفر از شکات باقی مانده که این تعداد در مرحله اول ۳۹ درصد از طلب خود را دریافت کرده اند، اما دستگاه قضایی استان با جدیت و اولویت در تلاش است تا این افراد را نیز تعیین تکلیف کند.
صادقی در پایان عنوان کرد: مالباختگانی که طلب
آنها باقی مانده برای پیگیری طلبشان لازم نیست مراجعه حضوری به دادسرا داشته باشند، چرا که تمام اطلاعات جدید را از طریق رسانه های عمومی اعلام خواهیم کرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

7 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>