دوشنبه , ۱۸ آذر ۱۳۹۸
آخرین خبرها

رقابت ۴۴ هزار داوطلب کرمانشاهی در کنکور

image_print

13980202000559_Test_PhotoN

معاون آموزشی دانشگاه رازی کرمانشاه از رقابت نزدیک به ۴۴ هزار داوطلب استان کرمانشاه در کنکور سراسری ۹۸ خبر داد.
به گزارش باختر، علی سلیمی در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه کنکور سراسری ۹۸ همزمان با سراسر کشور طی روزهای پنج شنبه و جمعه این هفته (۱۳ و ۱۴ تیر) در کرمانشاه نیز برگزار خواهد شد، اظهارکرد: در استان کرمانشاه جمعا ۴۳ هزار و ۸۱۹ داوطلب در حوزه های امتحانی دانشگاه رازی، دانشگاه صنعتی، دانشگاه آزاد و مراکز امتحانی آموزش و پرورش رقابت خواهند داشت.
وی افزود: سال گذشته تعداد داوطلبان آزمون سراسری در استان ۴۲ هزار و ۶۸۰ نفر بود که امسال افزایش حدود هزار نفری داوطلبان را داریم.
معاون آموزشی دانشگاه رازی تصریح کرد:
۵۸ درصد کل داوطلبان استان را زنان و مابقی را مردان تشکیل می‌دهند.
وی همچنین باشاره به آغاز فرآیند صدور کارت ورود به جلسه آزمون از روز (۹ تیر) اظهار کرد: متقاضیان شرکت‌ در آزمون‌ برای دریافت پرینت کارت ورود به جلسه می توانند تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه (۱۲ تیر) به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.
سلیمی با بیان اینکه از روز دوشنبه (۱۰ تیرماه) باجه رفع نقص کارت ورود به جلسه برای متقاضیان در حوزه امتحانی دانشگاه رازی مستقر خواهد شد، عنوان کرد: این باجه در سازمان مرکزی دانشگاه رازی به نشانی کرمانشاه، باغ ابریشم، پردیس دانشگاه رازی دایر و تا روز چهارشنبه (۱۲ تیر) فعال و آماده رفع نواقص کارت های ورود به جلسه داوطلبان خواهد بود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

6 + 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>