دوشنبه , ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
آخرین خبرها

۴۰ زوج کرمانشاهی در جشن ازدواج «با اجازه امام رضا‌؛ بله» راهی خانه بخت شدند

image_print

photo_2019-07-13_00-08-16

به گزارش باختر و به نقل از کانون مهدویت، برای دومین سال پیاپی در سطح کشور، تعداد ۴۰ زوج کرمانشاهی در همایش جشن ازدواج رضوی شرکت کرده و با اجازه امام رضا راهی خانه بخت شدند.
قرائت خطبه عقد توسط خدام حرم رضوی در سایه سار بیرق متبرک امام رئوف انجام شد و این زوج ها زندگی خود را با توسل به امام هشتم آغاز کردند.
حجت الاسلام علی غفوری منش پیش از خواندن خطبه عقد اظهارداشت: عقد به معنی گره زدن است و قرائت خطبه عقد به معنی گره زدن و پیوند دو قلب با یکدیگر است و یکی از ویژگی های خواندن خطبه عقد محبت زوج ها در قلب یکدیگر است.
خادم آستان قدس رضوی گفت: برای رسیدن به آرامش در زندگی باید از بعضی مشکلات کوچک چشم پوشی کرد و چنانچه زندگی ها را همانگونه که برپایه مودت و محبت بنا شده ادامه یابد هیچگاه خانواده ها متزلزل نخواهد شد.
غفوری منش با خواندن حدیثی از رسول گرامی اسلام بیان کرد: چنانچه مردی به همسرش بگوید دوستت دارم هیچگاه این محبت از ذهن همسرش بیرون نمی رود، در واقع پیامبر با این جمله به مردم فهمانده که زن همواره در زندگی تشنه محبت و آرامش است.
رضافرخشاهی رییس کانون مهدویت در حاشیه این مراسم گفت: هدف از برگزاری این جشن ازدواج رضوی ساده تر برگزارشدن مراسم ازدواج است که به نیت امام رضا(ع) همه هزینه های آرایشگاه، تالار عقد، عکاس و میزبانی شام آن به نیت امام رضا(ع) به عروس و دامادها هدیه داده شد.
در پایان این مراسم نشان خادمی افتخاری امام رضا(ع) به مدیریت تالار باغچه مینو اهداشد که برای دومین سال پیاپی به طور رایگان اقدام به برگزاری این همایش می کند، همچنین از آرایشگاه یانیز، آتلیه عکاسی بیان هم تجلیل شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

4 + 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>