از 22 تیر تا 10 مرداد فرصت ثبت نام رانندگان متقاضی سرویس مدارس


13970724000213_Test_PhotoN

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت برتاکسیرانی شهر کرمانشاه اعلام کرد: پیرو دستور العمل سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها کشور، رانندگان و شرکت‌های متقاضی سرویس مدارس برای سال تحصیلی 99-98 ، فقط از 22 تیر لغایت 10 مرداد فرصت دارند با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت، به این منظور ثبت نام کنند.
️به گزارش باختر و به نقل از روابط عمومی تاکسیرانی کرمانشاه، سجاد سلیمانی گفت: در راستای اجرای تبصره 4 ماده 6 دستورالعمل اجرایی آئین‌نامه حمل و نقل دانش‌آموزی، رانندگانی که مایل به فعالیت در حوزه حمل و نقل دانش آموزان هستند، لازم است پس از تأیید و معرفی شرکت‌های مجاز از طریق سمانه الکترونیکی«سپند»، با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به دفاتر پیشخوان دولت در تاریخ‌های ذکر شده مراجعه نمایند.
به گفته وی بر اساس این دستور العمل، به منظور جلوگیری از مشکلات احتمالی، زمینه ثبت نام رانندگان از طریق دفاتر پیشخوان دولت فراهم گردیده است لذا متقاضیان می‌بایست در مهلت مقرر نسبت به ثبت نام به روش اعلامی اقدام نمایند.
سلیمانی افزود: پیش از این، ثبت نام رانندگان به صورت خود اظهاری انجام می‌پذیرفت که فرآیند اجرایی را به علت ثبت نام‌های ناقص و یا اشتباه با مشکل مواجه می نمود.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه تصریح کرد: کلیه ثبت‌نام‌هایی که پیش از ابلاغ از ابتدای سال 98 به صورت خود اظهاری در سامانه سپند تکمیل شده معتبر بوده و نیازی به ثبت نام مجدد نمی‌باشد.
وی ادامه داد: اطلاعات این افراد در پنل کاربر «شهردار» در قسمت «نیاز به برررسی» قابل دسترسی و بهره‌برداری است.
سلیمانی یادآور شد: با توجه به مصوبه شورای عالی ترافیک شهرهای کشور و ابلاغیه وزیر کشور، تمامی خودروهای فعال در زمینه حمل و نقل دانش‌آموزی مکلف به استفاده از علائم ممیزه، به ویژه نصب برچسب شناسایی اخذ شده از سامانه سپند بوده و در غیر اینصورت توسط عوامل پلیس راهور اعمال قانون و مشمول جریمه می‌شوند.