دوشنبه , ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
آخرین خبرها

بخشش ۱۰۰ درصدی سود و جرایم تسهیلات بانک مسکن

image_print

photo_2019-07-13_11-00-57

مدیر شعب بانک مسکن استان کرمانشاه گفت: جریمه تاخیر و سود تسهیلات بانک مسکن که سال ۱۳۹۵ و ماقبل آن پرداخت شده است؛
در صورت تسویه اصل تسهیلات بخشیده می‌شود.
به گزارش باختر و به نقل از ایرنا، حسن ریحانی پور افزود: براساس تبصره ۳۵ قانون بودجه سال ۹۸ بانک مسکن می‌تواند، در صورتی که مشتری مانده بدهی خود را بصورت یکجا و نقدی تسویه و قرارداد تسهیلاتی خود را فسخ کند، سود و جریمه این تسهیلات را ببخشد.
وی اظهار داشت: این طرح شامل تسهیلات دریافت شده توسط همه افراد حقیقی و حقوقی می‌شود که اولاً اصل تسهیلات اعطایی به آنها کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان باشد، ثانیاً تاریخ عقد قرارداد طی سال ۹۵ یا قبل از آن بوده و هنوز قرارداد تسهیلاتی تسویه نشده باشد.
ریحانی پور افزود: آن بخش از مانده بدهی مطالبات که قبل از تاریخ ابلاغ این دستورالعمل از مشمولین دریافت شده است، شامل مفاد این دستورالعمل نمی‌شود.
مدیر شعب بانک مسکن استان کرمانشاه، از آن دسته از مشتریان بانک مسکن که مشمول این طرح می‌شوند خواست با توجه به اینکه طرح مذکور همیشگی نیست و دارای محدودیت منابع و زمان است، از این فرصت جهت تسویه مطالبات خود استفاده و برای اطلاع از جزئیات بیشتر به شعب بانک مسکن در سطح استان مراجعه کنند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

9 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>