دوشنبه , ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
آخرین خبرها

استاندار از تصویب طرح «کرمانشاه ۲۰۲۰» در شورای برنامه ریزی خبر داد؛شگفتانه « شیرین و فرهاد» برای «کرمانشاه ۲۰۲۰»

image_print

DSC_7346-01.jpeg

مهندس بازوند استاندار کرمانشاه در نشست شورای برنامه ریزی استان که با حضور آیت اله محمدی عراقی مسوول دفتر رهبر معظم انقلاب در قم و نماینده استان کرمانشاه در مجلس خبرگان برگزار شد؛ اظهار داشت:️کرمانشاه در سال میلادی ۲۰۲۰ شاهد میزبان رویداد بین‌المللی اکوتوریسم و گردشگری روستایی و عشایری است و این برنامه فرصتی مناسب برای معرفی ظرفیت های کرمانشاه در بعد بین المللی است.
️ایجاد کریدور گردشگری تاق بستان به بیستون می تواند رونق بزرگی در صنعت گردشگری استان به وجود بیاورد. تلاش می کنیم کاربری های غیرگردشگری در این کریدور را ممنوع کنیم و از ایجاد فضاهای صنعتی جدید جلوگیری نماییم.
️ایده ساخت مجسمه شیرین و فرهاد در کریدور گردشگری بیستون تاق بستان می تواند یک پروژه شگفتانه باشد و به جذب گردشگران بسیار کمک کند.
استاندار کرمانشاه با اشاره به میزبانی کرمانشاه در برگزاری رویداد بین المللی گردشگری روستایی ۲۰۲۰ گفت: تمام دستگاه‌ها مکلف به تامین زیرساخت‌های مورد نیاز برای برگزاری این رویداد هستند.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا، هوشنگ بازوند در حاشیه جلسه شورای برنامه ریزی استان در جمع خبرنگاران با اشاره به تصویب محور گردشگری تاقبستان-بیستون در جلسه این شورا گفت: خوشبختانه مشاور پروژه طرح خوبی ارائه داده که این محور به یک پروژه گردشگری مهم استان تبدیل شود.
وی با بیان اینکه انجام این پروژها نقش موثری در رونق گردشگری استان دارد، گفت: هرچه از این دست پروژه ها بیشتر در استان تعریف و راه اندازی شود، می تواند رونق اقتصادی و اشتغال استان را به همراه داشته باشد.
بازوند تصریح کرد: بیش از ۱۰۰ پروژه در این مسیر تعریف شده که امیدواریم با اجرایی شدن هریک شاهد رونق گردشگری و اشتغال در مسیر تاقبستان-بیستون باشیم.
استاندار کرمانشاه به تصویب طرح گردشگری ۲۰۲۰ نیز در جلسه شورای برنامه ریزی استان اشاره کرد وافزود: کرمانشاه سال آینده میزبان رویداد بین المللی گردشگری روستایی ۲۰۲۰ است و باید از هم اکنون زیرساخت های لازم برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد را فراهم کنیم.
وی افزود: از همین رو دستگاه های اجرایی مکلفند تمام زیرساخت های لازم در روستاهای هدف برگزاری این رویداد را فراهم کنند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

5 + 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>