دوشنبه , ۱۸ آذر ۱۳۹۸
آخرین خبرها

انتقاد شدید نماینده دادستان از شرکت توسعه گردشگری

image_print

57500761

معاون دادستان کرمانشاه در حقوق عامه به عدم رفع برخی مشکلات زیرساختی مجموعه تفریحی سراب نیلوفر توسط شرکت توسعه گردشگری استان اشاره کرد و گفت: پیشنهاد می کنیم با هماهنگی با رئیس کل دادگستری استان و براساس بند ۵ قرارداد، اجاره نامه دادگستری با این شرکت فسخ و این مجموعه به پیمانکاری توانمند واگذار شود.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا، حسن ایمانی مقدم بابیان اینکه اواخر سال گذشته مجموعه تفریحی سراب نیلوفر به عنوان وقف دادگستری کرمانشاه به شرکت توسعه گردشگری واگذار شد، اظهار کرد: طی روزهای اخیر به منظور بررسی وضعیت این مجموعه تفریحی گردشگری بازدیدی از آن داشتیم که متاسفانه در این بازدید مشکلات عدیده ای در مجموعه مشاهده شد که حاکی از کم کاری شرکت متولی این مجموعه است.
وی تصریح کرد: وضعیت نامناسب فضای سبز و سرویس های بهداشتی، از بین رفتن برخی از زیرساخت ها، نبود امکانات بهداشتی لازم و…
از مهمترین مشکلاتی است که در این مجموعه وجود دارد.
معاون دادستان کرمانشاه تاکید کرد: از سوی دیگر پارکینگ این مجموعه از افراد و گردشگران مبالغی بیش از حد مصوب دریافت می کرد که در این خصوص پرونده ای توسط سازمان تعزیرات حکومتی تشکیل شد.
وی در ادامه با بیان اینکه دادگستری استان مجموعه تفریحی گردشگری سراب نیلوفر را با مبلغ ۸۵ میلیون تومان به شرکت توسعه گردشگری کرمانشاه اجاره داده، عنوان کرد: طبق بند ۵ اجاره نامه، شرکت موصوف حق واگذاری مجموعه به غیر را ندارد، اما متاسفانه این شرکت بصورت غیرقانونی پارکینگ ها، غرفه ها و امور قایقرانی را به مبلغ ۳۵۱ میلیون تومان به اشخاص غیر واگذار کرده است.
ایمانی مقدم اضافه کرد: همچنین طی ماه‌های گذشته به این شرکت فرصت داده شد تا نسبت به رفع مشکلات این مجموعه اقدام کند، اما کاری انجام نگرفت.
وی تصریح کرد: پیشنهاد می شود با هماهنگی با رئیس کل دادگستری استان و براساس بند ۵ قرارداد، اجاره نامه فوق فسخ و مجموعه مجددا به پیمانکاری توانمند به امور واگذار شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

8 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>