دوشنبه , ۱۸ آذر ۱۳۹۸
آخرین خبرها

برخورد با گرانی خودسرانه «نان»

image_print

212710_932-1030x636

رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف کرمانشاه هرگونه افزایش خودسرانه قیمت نان را غیرقانونی دانست و گفت: فعلا هیچ دستورالعملی مبنی بر افزایش ۲۵ درصدی قیمت نان نداریم.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا، رامین پهلوانی با اشاره به صحبت‌هایی که درباره افزایش ۲۵ درصدی قیمت نان مطرح شده، افزود: هنوز هیچ دستورالعمل رسمی در این زمینه نداریم و اتحادیه خبازان کرمانشاه نیز هیچ افزایش قیمتی را اعلام نکرده است.
وی اظهار کرد: هرگونه افزایش قیمت نان به صورت خودسرانه غیرقانونی است و خبازی‌ها چه یارانه‌ای و چه آزادپز حق افزایش قیمت نان را ندارند.
رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف کرمانشاه یادآور شد: در همین راستا از(دوشنبه) نظارت بر خبازی‌ها را تشدید کرده ایم و با هرگونه گرانی نان برخورد خواهد شد.
پهلوانی از مردم خواست هرگونه افزایش قیمت نان را با تلفن‌های ۱۳۵ و ۱۲۴ در میان بگذارند و خاطرنشان کرد: البته ما کمترین شکایت مردمی را از خبازی‌ها داریم.
وی اشاره‌ای هم به اخذ مبلغ اضافه از سوی برخی نانوایی‌ها به بهانه اضافه کردن کنجد و سبوس به نان داشت و عنوان کرد: اضافه کردن موادی مانند سبوس از اساس از سوی معاونت غذا و دارو ممنوع است.
رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف کرمانشاه با بیان اینکه گاهی اضافه کردن این مواد خواسته خود مردم است، یادآور شد: وقتی خود مردم با نانوایی توافق می‌کنند بهای اضافه بابت کنجد و سبوس بپزدازند، باعث تشدید مشکل می‌شوند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

2 + 8 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>