سه شنبه , ۲۸ آبان ۱۳۹۸
آخرین خبرها

حق مناطق جنگی برای بازنشستگان توسط مجمع نمایندگان کرمانشاه پیگیری شود

image_print

IMG15230658

نماینده‌ ولی‌ فقیه در استان کرمانشاه تاکید کرد: حق مناطق جنگی برای بازنشستگان باید توسط مجمع نمایندگان استان در مجلس پیگیری شود.
به گزارش باختر و به نقل از فارس، آیت‌ا… شیخ‌ مصطفی علما در دیدار با اعضای مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، از مجمع نمایندگان خواستار پیگیری جدی حق مناطق جنگی برای بازنشستگان این استان شد.
نماینده‌ ولی‌ فقیه در استان کرمانشاه با انتقاد از عدم تصویب این حق برای بازنشستگان، تصریح کرد: بازنشستگانی که در زمان جنگ حضور داشتند و در جنگ خدمت کرده‌اند، مشکلات و آوارگی‌های جنگ را تحمل کردند، چرا باید در اموری که حق قانونی آن‌هاست فراموش شوند؟
وی در ادامه با تاکید بر استفاده از تمامی ظرفیت‌ها برای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، افزود: باید از ظرفیت‌های حقیقی و حقوقی برای تبیین جایگاه این بیانیه استفاده کرد و دستگاه‌ها با امید و نشاط محورهای ارزشمند بیانیه را تشریح کنند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

7 + 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>