شنبه , ۱۶ آذر ۱۳۹۸
آخرین خبرها

باز هم «سرفیروزآباد»! باز هم محرومیت! باز هم خلف وعده مسوولین!

image_print

666

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت قول داد گازرسانی به روستاهای کشور را تا پایان دولت یازدهم به پایان می‌رساند در حالی که روستاهای منطقه سرفیروزآباد کرمانشاه هنوز هیچگونه اقدامی را در این زمینه مشاهده نکرده‌اند.
به گزارش باختر و به نقل از فارس، سید‌قاسم جاسمی اظهار داشت: وظیفه هر یک از قوا در نظام جمهوری اسلامی به صورت شفاف مشخص شده، وظیفه دولت اجرای پروژه‌های مختلف و کار اصلی یک نماینده مجلس قانون‌گذاری و نظارت بر روند اجرای قانون توسط دولت است.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هیچ عقل سلیمی قبول نمی‌کند یک نماینده دولت در کار قوه قضائیه و یا قوه مجریه دخالت کند، چرا که بخش اعظم بودجه و امکانات کشور در دست دولت و قوه مجریه قرار دارد و این قوه باید مشکلات مختلف همچون آسفالت جاده‌های بین شهری و یا مشکلی مانند اشتغال را حل کند.
وی با اشاره به برخی وعده‌های انتخاباتی دولت، گفت: دولت قول داد که در گازرسانی به روستاهای کشور تلاش کرده و گازرسانی به روستاهای کشور را تا پایان دولت یازدهم به پایان برساند در حالی که روستاهای منطقه سرفیروزآباد با فاصله کمتر از ۳۰ کیلومتر با مرکز استان کرمانشاه هنوز هیچگونه اقدامی را برای برخورداری از نعمت گاز مشاهده نکرده‌اند.
*کار نماینده آسفالت معابر و یا کمک مالی نیست
جاسمی با بیان این مطلب که برخی افراد در سطح جامعه درخواست‌های غیرمعقولی از نمایندگان دارند، گفت: تماس‌های بسیار زیادی برای استخدام و یا کمک مالی در ساعت مختلف شبانه‌وروز با نمایندگان مجلس گرفته می‌شود در حالی که من به‌عنوان یک نماینده مجلس هیچ بودجه را برای کمک مالی از هیچ نهادی دریافت نکرده‌ام.
وی ادامه داد: وظیفه من به عنوان نماینده قانون‌گذاری و نظارت بر کار دولت است نه آسفالت معابر و خیابان؛ هیچ کسی از کوچکترین پست در جامعه تا شخص رئیس جمهور حق ندارد خلاف قانون عمل کند.
جاسمی با اشاره به اهمیت تصویب طرح مناطق آزاد در استان کرمانشاه، گفت: استان کرمانشاه نیازمند ایجاد یک منطقه آزاد تجاری است و با حمایت نمایندگان استان کرمانشاه، منطقه آزاد کرمانشاه در طرح مناطق آزاد کشور قرار گرفت و پس از بررسی و رفع ایرادات مطرح شده از طرف شورای نگهبان به تصویب خواهد رسید.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نمی‌توان بسیاری از استان های کشور از امتیاز مناطق آزاد بهره‌مند شوند، اما استان کرمانشاه به عنوان شاهراه اصلی تجارت با کشور عراق درحالی که برخی از استان‌های هم‌جوار ما به دنبال بهره‌مندی از طرح مناطق آزاد هستند، از این مساله محروم باشد.
وی یادآور شد: من به عنوان یک نماینده مجلس باید یک نگاه فراجناحی داشته باشم، چرا که قسم خورده‌ام در راستای حفظ این کشور و رفاه مردم آن تلاش کنم به همین دلیل  ارزش‌های والای خود را خرج نگاه‌های جناحی نمی‌کنم.
جاسمی در پایان، خاطرنشان کرد: در انقلاب اسلامی و در جمع مدیران ما تنها سه راه وجود دارد عده‌ای با انتخاب راه حسینی (ع) با تقدیم خون خود در راه حفظ ارزش‌های این نظام گام برداشتند و عده‌ای با انتخاب راه زیبنی (س) باید در راستای تحقق انقلاب اسلامی و حفظ ارزش‌های انقلاب و کمک و یاری‌رسانی به مردم تلاش کنند و راه سوم قطعا راه یزدیان خواهد بود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

1 + 4 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>