پنجشنبه , ۸ اسفند ۱۳۹۸
آخرین خبرها

حال همه حجاج کرمانشاه خوب است

image_print

2228544_734

مدیرحج وزیارت استان گفت: حجاج کرمانشاهی طی روزهای دوم و سوم شهریور از طریق ایستگاه پروازی مدینه منوره به استان باز خواهند گشت.
به گزارش باختر، حامد دارابی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اتمام اعمال حج زائرین کرمانشاه در سرزمین وحی، اظهارکرد: زائرین استان روز هشتم ذی الحجه(۱۹ مرداد)عازم سرزمین عرفات شدند و تاپایان روز بعد در این سرزمین مقدس بیتوته کردند.
وی افزود: در روز ۱۰ ذی الحجه(۲۱ مرداد) زائرین کرمانشاهی بعد از رمی جمرات و قربانی کردن گوسفند، حاجی شدند و طی روزهای ۱۱ و ۱۲ ذی الحجه در سرزمین منا بیتوته کرده و غروب روز دوازدهم به شهر مکه بازگشتند.
مدیرحج و زیارت استان تصریح کرد: حجاج استان طی چند روز گذشته اعمال حج خود را به خوبی به اتمام رساندند.
وی یادآور شد: این حجاج سه شنبه و چهارشنبه این هفته شهر مکه را به مقصد مدینه منوره ترک خواهند کرد تا پس از اقامتی چند روزه در شهر رسول ا… (ص) در روزهای دوم و سوم شهریور از طریق فرودگاه این شهر به کرمانشاه بازگردند.
دارابی اضافه کرد: طی این دو روز حجاج استان به همراه دو کاروان از استان های همدان و ایلام، جمعاً به تعداد ۱۱۵۰ نفر طی پنج پرواز به کرمانشاه بازخواهند گشت.
وی از احتمال تاخیر در پروازهای بازگشت حجاج استان خبرداد و گفت: طی دو روزی که پروازهای بازگشت راه اندازی شده، به  دلیل حجم بالای زائرینی که درحال بازگشت هستند، شلوغی فرودگاه و پارکینگ های آن،  شاهد تاخیر در پروازها بوده ایم.
مدیرحج و زیارت استان تصریح کرد: البته امیدواریم تا ظرف چند روز آینده که زمان بازگشت حجاج استان خواهد بود، تاحدودی از شلوغی فرودگاه کاسته شود و تأخیر کمتری داشته باشیم.
وی در پایان خاطرنشان کرد: زائرین کرمانشاهی در صحت و سلامت کامل هستند و خوشبختانه مراسم حج خود را در امنیت و عزتمندانه به جا آورده اند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

6 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>