پنجشنبه , ۲۵ مهر ۱۳۹۸
آخرین خبرها

« محبت» چشم انتظار محبت

image_print

IMG_9799

استاد محمد جواد محبت ، شاعر نام آشنای هم دیاریمان مدتی است که به علت سکته مغزی و سکته قلبی در در بستر بیماری بوده و در بیمارستان فارابی کرمانشاه
( بخش مغز و اعصاب ) بستری می باشد، خبرنگار روزنامه باختر ضمن عیادت ، گزارشی از وضعیت جسمانی ایشان تهیه کرد.
به گزارش باختر، استاد محبت در گفتگو با خبرنگار باختر اظهار کرد : از دردهایم بگویم، خیلی پرسالم، اما از روی شناسنامه متولد ۱۳۲۲ هستم.
وی از مقام معظم رهبری نیز یاد کرد و گفت : حضرت آقا، هم شعر شناس و هم شاعر بسیار خوبی است ، هرگاه خدمت ایشان رسیدیم شعری ارائه کردیم و اگر ایشان نقدی به شاعری کردند، نقدشان کاملا درست و منطقی می باشد .
وی اظهار کرد: در حال حاضر شعرای جوانی در کشور داریم که در محافل خصوصی شعرشان را می خوانند که از مسوولین می خواهم به این شعرای جوان کمک کنند که آثارشان را به چاپ برسانند  .
همچنین دکتر مریم عبدی، پزشک معالج استاد محبت در گفتگویی با خبرنگار باختر اظهار کرد : استاد محبت و کلیه بیماران اینچنینی بیش از هر چیز نیاز به استراحت دارند و بهتر آنست که از ملاقات حضوری آنها تا حد امکان خودداری شود .
گفتنی است مجموعه همکاران روزنامه باختر برای این شاعر گرانسنگ همشهریمان آرزوی سلامتی و طول عمر از درگاه خداوند متعال دارند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

4 + 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>