یکشنبه , ۲۹ دی ۱۳۹۸
آخرین خبرها

دادستان خبر داد: بستن پرونده «گلیم و گبه» پیش از سال سوم

image_print

photo_2019-10-02_19-14-48

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه گفت: بزودی مرحله چهارم پرداخت وجوه به مالباختگان پرونده گلیم و گبه را آغاز خواهیم کرد.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا، محمدحسین صادقی در جمع خبرنگاران با اعلام اینکه تاکنون طی سه مرحله ۸۰ میلیارد تومان به ۹۶۰۰ نفر از مالباختگان پرونده گلیم و گبه کرمانشاهان پرداخت شده، اظهار کرد: در حال حاضر پرداخت مطالبات ۲۶۰۰ نفر از مالباختگان باقی مانده که در مرحله چهارم تلاش می کنیم با ۲۲۰۰ نفر آنها تسویه کنیم.
وی تصریح کرد: میزان مبلغی که در مرحله چهارم پرداخت می‌شود نزدیک به ۴۰ میلیارد تومان خواهد بود.
دادستان کرمانشاه اولویت دستگاه قضایی استان در پرونده گلیم و گبه را کاهش فراوانی شاکیان با پرداخت طلب آنها دانست.
وی خاطرنشان کرد: در تلاشیم پیش از اینکه این پرونده وارد سومین سالگرد خود شود، آن را ببندیم.
صادقی در ادامه عنوان کرد: علیرغم اینکه مردم استان تجربه تلخ پرونده گلیم و گبه را دارند، اخیرا در شرق استان هم به نمونه دیگری از چنین پرونده‌ای  برخورد کردیم.
وی اضافه کرد: در این پرونده متهم ۵۰ میلیارد تومان از سرمایه مردم را با وعده مشارکت در تولید و ایجاد یک کارخانه صنعتی جذب کرده و سودهایی را از محل اصل سرمایه سرمایه‌گذاران قبلی به مردم پرداخت می‌کرد تا جلب اعتماد
کند.
دادستان کرمانشاه یادآورشد: تاکنون این پرونده ۳۰۰ شاکی دارد که متهم از دو سال پیش از آنها جذب سرمایه کرده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

5 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>